Spis innowacji, które są realizowane w roku szkolnym 2021/2022
jako kontynuacja wcześniej przyjętych:

• „OK zeszyt to mój zeszyt”. Zespół autorski i realizatorski: Iwona Soroka, Beata Czerwińska, klasy – II etap edukacji Realizacja lata 2018-2024.
  • ”Mamo tato już pływam”. Uczniowie klas II-III. Autorzy i realizatorzy: Sylwia Markowska, Jarosław Denisiuk.

Spis innowacji przyjętych do realizacji
w roku szkolnym 2021/2022

a) „CZYTAM Z KLASĄ – lekturki spod chmurki” – międzynarodowy projekt edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III – edycja III.

Nauczyciele prowadzący innowację: Dorota Just, Agnieszka Mieleszczuk, Ewa Romaniuk. Innowacja pedagogiczna realizowana będzie od 1 października 2021r. do 31 maja 2022r.

b) ” Zakodowany ekolog”. Edukacja przedszkolna.

Nauczyciel prowadzący innowację: Małgorzata Szendel. Innowacja pedagogiczna realizowana będzie od 1 października 2021r. do 1 czerwca 2022r.

c) „Nasze kodowanie z Uczymy Dzieci Programować”.

Nauczyciele prowadzący innowację: Dorota Domańska, Bożena Szewczuk, Elżbieta Szyc. Innowacja pedagogiczna realizowana będzie od 1 października 2021r. do 31 maja 2022r.

d) „Matematyka na wesoło”

Nauczyciel prowadzący innowację: Alina Sosik. Innowacja pedagogiczna realizowana będzie od 1 października 2021r. do 1 czerwca 2022r.

e) „Lektury nieco inaczej” – Elżbieta Mojsa

f) „Magiczna moc bajek” – Marta Porządna – Wójcik