Sukcesy uczniów w edukacji wczesnoszkolnej

w roku szkolnym 2018/2019

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Laureat:

Michał Dragan opiekun Ewa Romaniuk

Wyróżnienie:

Martyna Zarczuk klasa II a opiekun Bożena Szewczuk

 

 Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych “Świetlik 2019”

Nagroda główna:
            Olivier Bogucki klasa II a, opiekun B.Szewczuk

Izabela Semeniuk klasa II a, opiekun B. Szewczuk

Zuzanna Sowa klasa II a, opiekun B. Szewczuk

Nagroda:
            Martyna Sierakowska klasa II a, opiekun B. Szewczuk

Judyta Wasilewska klasa II a, opiekun B. Szewczuk

Martyna Zarczuk klasa II a,opiekun B. Szewczuk

Wyróżnienie:

            Martyna Szwaj klasa I c opiekun Alina Sosik

Adam Danilewicz klasa II a opiekun Bożena Szewczuk

Weronika Gajosz klasa II c opiekun Dorota Domańska

Rafał Hołownia klasa III a opiekun Marta Porządna -Wójcik

Michał Dragan klasa III b opiekun Ewa Romaniuk

 

Ogólnopolski Konkurs  Matematyczny „Alfik Matematyczny”

Laureat: Michał Dragan klasa III b opiekun Ewa Romaniuk

„Olimpiada Wiedzy Archimedes  – Matematyka”

Laureat: Michał Dragan klasa III b opiekun Ewa Romaniuk

Wojewódzki  konkurs plastyczno-literacki “Bajki, bajeczki”

I miejsce w kategorii klas I-III:

Zuzanna Sowa klasa II a, opiekun Bożena Szewczuk

Wyróżnienie:

 Michał Szutko klasa II a, opiekun Bożena Szewczuk

 

Mała Liga Matematyczna”

Laureaci:
 
Michał Dragan klasa III b,  nauczyciel  Ewa Romaniuk
Agata Tarasiuk klasa III b, nauczyciel Ewa Romaniuk
Gabriela Baj klasa III b, nauczyciel Ewa Romaniuk
Maciej Pietruczuk klasa III b, nauczyciel Ewa Romaniuk
Anna Panasiuk klasa III a, nauczyciel Marta Porządna – Wójcik
Jakub Kapyś klasa III b,  nauczyciel Ewa Romaniuk
Rafał Hołownia klasa III a, nauczyciel Marta-Porządna Wójcik

„Mini Liga Matematyczna klas 2”

Laureaci:

Gajosz Weronika klasa II c, nauczyciel Dorota. Domańska

 Martyna Marczuk klasa II a, nauczyciel Bożena Szewczuk

Olga Wydra klasa II a, nauczyciel Bożena Szewczuk

Uss Piotr klasa II b, nauczyciel Elżbieta Szyc

Uczniowie klas III osiągają najwyższe wyniki w nauce i wzorowe/bardzo dobre zachowanie oraz zajmują wysokie lokaty w konkursach międzynarodowych, ogólnopolskich, miejskich i szkolnych

Klasa III a wychowawca Marta Porządna – Wójcik

  1. Kacper Czech
  2. Rafał Hołownia
  3. Oliwia Hryciuk
  4. Szymon Maliszewski
  5. Anna Panasiuk

Klasa III b wychowawca Ewa Romaniuk

  1. Gabriela Baj
  2. Michał Dragan
  3. Gołębiewski Bartosz
  4. Jan Jadczuk
  5. Amelia Juszczuk
  6. Jakub Kapyś
  7. Wiktor Kryński
  8. Maciej Pietruczuk
  9. Agata Tarasiuk
  10. Jakub Żeleźnicki