Dostęp do dziennika VULCAN:KLIKNIJ TUTAJ »
 
Uśmiechnij się, jesteś w LEPSZEJ SZKOLE!

logo_ls-1

 

Aktywna Tablica


“Nowe technologie – zajęcia”


“Nowe technologie – scenariusze”

 

Roger Bacon


Roger Bacon

Kto lekceważy osiągnięcia matematyki, przynosi szkodę całej nauce, ponieważ ten, kto nie zna matematyki, nie może poznać innych nauk ścisłych i nie może poznać świata.

 

Promocja szkoły

 
 

Archiwalne wiadomości -Konkursy Lubelskiego Kuratora Oświaty

 

II Etap kuratoryjnych konkursów przedmiotowych 2018/2019

I Etap kuratoryjnych konkursów przedmiotowych 2018/2019


Wyniki II etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych
w roku szkolnym 2017/2018

Konkurs matematyczny
Papiński Bartosz – 7a, nauczyciel przygotowujący: p. Beata Czerwińska

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w finale konkursów,
który odbędzie się 9 kwietnia 2018r. o godz.10.00
.

Miejsca eliminacji ukażą się na stronie www.lscdn.pl i www.kuratorium.lublin do 15 lutego 2018r.

Wyniki I etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych. Szkoła Podstawowa nr 6

Konkurs ortograficzny
1. Męczyński Aleksander – 5b, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Sołducha
2. Włoszczyna Natalia – 6b, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Orzechowska
3. Sadownik Julia – 7a, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Orzechowska
4. Hornowski Jan – 7c, nauczyciel przygotowujący: p. Mirosława Steckiewicz
5. Lewkowicz Sebastian – 7b, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Sołducha

Konkurs matematyczny
1. Zakrzewska Patrycja – 7a, nauczyciel przygotowujący: p. Beata Czerwińska
2. Papiński Bartosz – 7a, nauczyciel przygotowujący: p. Beata Czerwińska

Konkurs polonistyczny
1. Hołownia Bartosz – 7b, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Sołducha
2. Jewtoszuk Natalia – 6b, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Orzechowska
3. Włoszczyna Natalia – 6b, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Orzechowska
4. Barana Kacper – 6 a, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Orzechowska
5. Zakrzewska Patrycja – 7a, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Orzechowska

Konkurs z języka angielskiego
1. Baran Kacper – 6a, nauczyciel przygotowujący: p. Magda Chomiuk
2. Iwaniuk Paulina – 7a, nauczyciel przygotowujący: p. Katarzyna Kowalczyk
3. Sadownik Julia – 7a, nauczyciel przygotowujący: p. Katarzyna Kowalczyk
4. Hołownia Bartosz – 7b, nauczyciel przygotowujący: p. Katarzyna Kowalczyk
5. Lewkowicz Sebastian – 7b, nauczyciel przygotowujący: p. Katarzyna Kowalczyk

Konkurs historyczny
1. Barana Kacper -6a, nauczyciel przygotowujący: p. Bogdan Wójcik
2. Hornowski Jan – 7c, nauczyciel przygotowujący: p. Bogdan Wójcik
3. Lewkowicz Sebastian – 7b, nauczyciel przygotowujący: p. Bogdan Wójcik

Wszystkim uczniom oraz nauczycielom gratulujemy i życzymy sukcesów w II etapie konkursów, które będą się odbywały na terenie naszej szkoły w sali 11 w godzinach 9.00-10.30 według harmonogramu:

1. ORTOGRAFICZNY 3 stycznia 2018r (środa)

2. MATEMATYCZNY 4 stycznia 2018r (czwartek)

3. POLONISTYCZNY 5 stycznia 2018r (piątek)

4. JĘZYKA ANGIELSKIEGO 8 stycznia 2018r (poniedziałek)

5. HISTORYCZNY 9 stycznia 2018r (wtorek)


ROK SZKOLNY 2016/2017

 Wyniki I etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych. Szkoła Podstawowa nr 6

Rok Szkolny 2016/2017


Wyniki konkursów przedmiotowych

Wyniki konkursów przedmiotowych

ORGANIZACJA I ETAPU KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

WYNIKI I ETAPU KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Organizacja II Etapu Konkursów Kuratoryjnych

Wyniki II etapu konkursów przedmiotowych

Wyniki konkursów przedmiotowych

https://sp6micek.pl/wp-content/uploads/2016/09/terminarz2016_2017_KO.pdf

https://sp6micek.pl/wp-content/uploads/2016/09/regulamin2016_2017_KO.pdf


Rok Szkolny 2018/2019

II Etap kuratoryjnych konkursów przedmiotowych 2018/2019

Przekazuję Państwu oficjalny komunikat Wojewódzkiej Komisji Konkursowej w Lublinie z dnia 11 grudnia 2018r dotyczący wyników II etapu konkursów przedmiotowych.
W związku z błędami w zadaniach nr 2 i 12 II etapu konkursu przedmiotowego z MATEMATYKI dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego w roku szkolnym 2018/2019, WSZYSCY UCZNIOWIE, KTÓRZY BRALI UDZIAŁ W ETAPIE II KONKURSU, ZOSTAJĄ ZAKWALIFIKOWANI DO III ETAPU (wojewódzkiego)

W związku z tym gratulujemy uczniom (finalistom), ich rodzicom oraz nauczycielom przygotowującym i życzymy osiągnięcia statusu LAUREATA.

  1. Papiński Bartosz klasa 8a – Beata Czerwińska
  2. Nieścioruk Dominika klasa 8c – Iwona Soroka
  3. Zakrzewska Patrycja klasa 8a – Beata Czerwińska

III etap konkursów 27.02.2019r.

I etap konkursów przedmiotowych 2018/2019

Bardzo miło nam jest poinformować Państwa o 11 uczniach szkoły Podstawowej, którzy przeszli do drugiego etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

Konkurs polonistyczny

1. Dawidowski Bartłomiej klasa 8b – Ewa Sołoducha
2. Hołownia Bartosz klasa 8b – Ewa Sołoducha
3. Jewtoszuk Natalia klasa 7b – Mirosława Steckiewicz

Konkurs z języka angielskiego

1. Dawidowski Bartłomiej 8b – Katarzyna Kowalczyk
2. Hołownia Bartosz klasa 8b – Katarzyna Kowalczyk
3. Jaskólski Wiktor klasa 8c – Dorota Mularczyk
4. Nitek Julia klasa 7b – Dorota Mularczyk

Konkurs matematyczny

1. Papiński Bartosz klasa 8a – Beata Czerwińska
2. Nieścioruk Dominika klasa 8c – Iwona Soroka
3. Zakrzewska Patrycja klasa 8a – Beata Czerwińska

Konkurs historyczny

1. Hornowski Jan klasa 8 c – Bogdan Wójcik

WSZYSTKIM uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom przygotowującym serdecznie gratulujemy i życzymy uzyskania tytułu laureata.

II etap konkursów przedmiotowych, odbywa się na terenie szkoły w terminach:

-język angielski 16.11.2018r
-historyczny 22.11.2018rr
-polonistyczny 23.11.2018r
-matematyczny 27.11.2018r

 
 

Podziel się ze znajomymi

 
 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

2019 – Rokiem Matematyki

 

W NASZEJ SZKOLE JEST “OK”