Dostęp do dziennika VULCAN:KLIKNIJ TUTAJ »
 

Archiwalne wiadomości -Konkursy Lubelskiego Kuratora Oświaty

 

Rok Szkolny 2019/2020

Wyniki II etapu konkursów kuratoryjnych

Wyniki I etapu konkursu kuratoryjnego

KONKURSY KURATORYJNE

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium



II Etap kuratoryjnych konkursów przedmiotowych 2018/2019

I Etap kuratoryjnych konkursów przedmiotowych 2018/2019


Wyniki II etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych
w roku szkolnym 2017/2018

Konkurs matematyczny
Papiński Bartosz – 7a, nauczyciel przygotowujący: p. Beata Czerwińska

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w finale konkursów,
który odbędzie się 9 kwietnia 2018r. o godz.10.00
.

Miejsca eliminacji ukażą się na stronie www.lscdn.pl i www.kuratorium.lublin do 15 lutego 2018r.

Wyniki I etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych. Szkoła Podstawowa nr 6

Konkurs ortograficzny
1. Męczyński Aleksander – 5b, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Sołducha
2. Włoszczyna Natalia – 6b, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Orzechowska
3. Sadownik Julia – 7a, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Orzechowska
4. Hornowski Jan – 7c, nauczyciel przygotowujący: p. Mirosława Steckiewicz
5. Lewkowicz Sebastian – 7b, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Sołducha

Konkurs matematyczny
1. Zakrzewska Patrycja – 7a, nauczyciel przygotowujący: p. Beata Czerwińska
2. Papiński Bartosz – 7a, nauczyciel przygotowujący: p. Beata Czerwińska

Konkurs polonistyczny
1. Hołownia Bartosz – 7b, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Sołducha
2. Jewtoszuk Natalia – 6b, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Orzechowska
3. Włoszczyna Natalia – 6b, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Orzechowska
4. Barana Kacper – 6 a, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Orzechowska
5. Zakrzewska Patrycja – 7a, nauczyciel przygotowujący: p. Ewa Orzechowska

Konkurs z języka angielskiego
1. Baran Kacper – 6a, nauczyciel przygotowujący: p. Magda Chomiuk
2. Iwaniuk Paulina – 7a, nauczyciel przygotowujący: p. Katarzyna Kowalczyk
3. Sadownik Julia – 7a, nauczyciel przygotowujący: p. Katarzyna Kowalczyk
4. Hołownia Bartosz – 7b, nauczyciel przygotowujący: p. Katarzyna Kowalczyk
5. Lewkowicz Sebastian – 7b, nauczyciel przygotowujący: p. Katarzyna Kowalczyk

Konkurs historyczny
1. Barana Kacper -6a, nauczyciel przygotowujący: p. Bogdan Wójcik
2. Hornowski Jan – 7c, nauczyciel przygotowujący: p. Bogdan Wójcik
3. Lewkowicz Sebastian – 7b, nauczyciel przygotowujący: p. Bogdan Wójcik

Wszystkim uczniom oraz nauczycielom gratulujemy i życzymy sukcesów w II etapie konkursów, które będą się odbywały na terenie naszej szkoły w sali 11 w godzinach 9.00-10.30 według harmonogramu:

1. ORTOGRAFICZNY 3 stycznia 2018r (środa)

2. MATEMATYCZNY 4 stycznia 2018r (czwartek)

3. POLONISTYCZNY 5 stycznia 2018r (piątek)

4. JĘZYKA ANGIELSKIEGO 8 stycznia 2018r (poniedziałek)

5. HISTORYCZNY 9 stycznia 2018r (wtorek)


ROK SZKOLNY 2016/2017

 Wyniki I etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych. Szkoła Podstawowa nr 6

Rok Szkolny 2016/2017


Wyniki konkursów przedmiotowych

Wyniki konkursów przedmiotowych

ORGANIZACJA I ETAPU KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

WYNIKI I ETAPU KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Organizacja II Etapu Konkursów Kuratoryjnych

Wyniki II etapu konkursów przedmiotowych

Wyniki konkursów przedmiotowych

https://sp6micek.pl/wp-content/uploads/2016/09/terminarz2016_2017_KO.pdf

https://sp6micek.pl/wp-content/uploads/2016/09/regulamin2016_2017_KO.pdf


Rok Szkolny 2018/2019

II Etap kuratoryjnych konkursów przedmiotowych 2018/2019

Przekazuję Państwu oficjalny komunikat Wojewódzkiej Komisji Konkursowej w Lublinie z dnia 11 grudnia 2018r dotyczący wyników II etapu konkursów przedmiotowych.
W związku z błędami w zadaniach nr 2 i 12 II etapu konkursu przedmiotowego z MATEMATYKI dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego w roku szkolnym 2018/2019, WSZYSCY UCZNIOWIE, KTÓRZY BRALI UDZIAŁ W ETAPIE II KONKURSU, ZOSTAJĄ ZAKWALIFIKOWANI DO III ETAPU (wojewódzkiego)

W związku z tym gratulujemy uczniom (finalistom), ich rodzicom oraz nauczycielom przygotowującym i życzymy osiągnięcia statusu LAUREATA.

  1. Papiński Bartosz klasa 8a – Beata Czerwińska
  2. Nieścioruk Dominika klasa 8c – Iwona Soroka
  3. Zakrzewska Patrycja klasa 8a – Beata Czerwińska

III etap konkursów 27.02.2019r.

I etap konkursów przedmiotowych 2018/2019

Bardzo miło nam jest poinformować Państwa o 11 uczniach szkoły Podstawowej, którzy przeszli do drugiego etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

Konkurs polonistyczny

1. Dawidowski Bartłomiej klasa 8b – Ewa Sołoducha
2. Hołownia Bartosz klasa 8b – Ewa Sołoducha
3. Jewtoszuk Natalia klasa 7b – Mirosława Steckiewicz

Konkurs z języka angielskiego

1. Dawidowski Bartłomiej 8b – Katarzyna Kowalczyk
2. Hołownia Bartosz klasa 8b – Katarzyna Kowalczyk
3. Jaskólski Wiktor klasa 8c – Dorota Mularczyk
4. Nitek Julia klasa 7b – Dorota Mularczyk

Konkurs matematyczny

1. Papiński Bartosz klasa 8a – Beata Czerwińska
2. Nieścioruk Dominika klasa 8c – Iwona Soroka
3. Zakrzewska Patrycja klasa 8a – Beata Czerwińska

Konkurs historyczny

1. Hornowski Jan klasa 8 c – Bogdan Wójcik

WSZYSTKIM uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom przygotowującym serdecznie gratulujemy i życzymy uzyskania tytułu laureata.

II etap konkursów przedmiotowych, odbywa się na terenie szkoły w terminach:

-język angielski 16.11.2018r
-historyczny 22.11.2018rr
-polonistyczny 23.11.2018r
-matematyczny 27.11.2018r

 
 

Podziel się ze znajomymi

 
 

Lodowisko

lodowisko

 

Najbliższe wydarzenia

 

W NASZEJ SZKOLE JEST „OK”

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Roger Bacon


Roger Bacon

Kto lekceważy osiągnięcia matematyki, przynosi szkodę całej nauce, ponieważ ten, kto nie zna matematyki, nie może poznać innych nauk ścisłych i nie może poznać świata.

 

Promocja szkoły