Informujemy, że 20 listopada 2018 r. osoby o otwartych sercach, chętne do działania, otrzymały legitymacje Szkolnego Koła Caritas. W tym dniu gościliśmy księdza Pawła Wojdata, który przekazał wicedyrektorowi Grzegorzowi Szycowi akt powołania Szkolnego Koła Caritas nr 101.        Wolontariusze już kilkanaście dni później mieli okazję wziąć udział
w kolejnej akcji charytatywnej Tak. Pomagam. Zebrane produkty zostały dokładnie policzone, zapakowane i rozwiezione seniorom mieszkającym na terenie Parafii. Zbierali też środki czystości dla osób bezdomnych.                           Na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia włączyli się
w przygotowanie, dekorację i sprzedaż świątecznych pierniczków – przedstawiciele klasy V C, VI B i VIII A. Dochód ze sprzedaży słodyczy przeznaczony będzie potrzebującym dzieciom.

Wolontariusze nie zapomnieli też o mieszkańcach schroniska „Azyl”. Zbierali przez kilka tygodni karmę, koce, miski, smycze i zabawki. Klasa VII B zrezygnowała z prezentów mikołajkowych i zakupiła 100 kg karmy. Ten piękny gest jest świadectwem, jakie pokłady dobra tkwią w człowieku.
                                              Super! Gratulacje!

Klasa VIII A zorganizowała akcję „Książką pod choinkę”.

Dzięki Kochani za Wasze Wielkie Serducha