SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH HUMANISTYCZNYCH

OGÓLNOPOLSKICH, WOJEWÓDZKICH, MIĘDZYSZKOLNYCH, SZKOLNYCH

w roku szkolnym 2018/ 2019

KLASY IV – VIII i PG

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY – ALFIK HISTORYCZNY 2019

Laureat:

  • Jan Hornowski klasa VIII c, 1 miejsce – nagroda rzeczowa w wysokości 250 zł – nauczyciel p. B. Wójcik
  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO-PLASTYCZNY – MATEMATYCZNE PRZEBOJE
  • Witold Lichograj IV c – 3 miejsce w kategorii klas czwartych – nauczyciel p. H. Lichograj we współpracy z p. I. Soroką
  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO – ALBUS 2019

Laureat:

  • Bartosz Karczmarz klasa V d, 4 miejsce – nagroda książkowa – nauczyciel p. E. Mojsa
  • Julia Sidoruk klasa V d, 8 miejsce – nauczyciel p. E. Mojsa

Wyróżnienie:

  • Jan Jahołkowski klasa V d, 11 miejsce – nauczyciel p. E. Mojsa
  • Aleksandra Golian klasa VI d, 13 miejsce – nauczyciel p. E. Mojsa
  • Witold Lichograj klasa IV c, 13 miejsce – nauczyciel K. Izbicka
  • Helena Pietruczuk klasa V d, 13 miejsce – nauczyciel p. E. Mojsa
  • Joanna Łajtar klasa V d, 15 miejsce – nauczyciel p. E. Mojsa
  • Michał Popławski klasa VI d, 15 miejsce – nauczyciel p. E. Mojsa
  • Michał Tarasiuk klasa VI d, 15 miejsce – nauczyciel p. E. Mojsa

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  • WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTA ROKU 2019

Laureat:

  • Eryk Kulesza IV c – nauczyciel p. K. Izbicka
  • IV WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI UTWORÓW ADAMA MICKIEWICZA

Wyróżnienie:

  • Klara Gabir VI d – nauczyciel p. E. Mojsa
  • Aleksander Przybysz III b PG – nauczyciel p. M. Steckiewicz
  • III DIECEZJALNY KONKURS BIBLIJNY (etap diecezjalny)

Finalista:

  • Mateusz Łukasiak VII a – nauczyciel p. G. Franczuk

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

  • BIALSKA LIGA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  • Wiktoria Geresz, kl. VI c – 3 miejsce – nauczyciel p. M. Chomiuk
  • Michał Ratajczak, kl. VI a – 6 miejsce – nauczyciel p. D. Mularczyk
  • Mateusz Geresz, kl. IV a – 1 miejsce – nauczyciel p. K. Kowalczyk
  • Aleksander Męczyński, kl. VI b – 2 miejsce – nauczyciel p. K. Kowalczyk
  • VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI W JĘZYKU ANGIELSKIM – Poetry Recitation Contest
  • Wiktoria Geresz, kl. VI c – 2 miejsce – nauczyciel p. M. Chomiuk
  • BIALSKA LIGA POLONISTYCZNA
  • Natalia Jewtoszuk, kl. VII b – 2 miejsce – nauczyciel p. M. Steckiewicz
  • IX MAŁY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Laureat:

  • Eryk Kulesza, kl. IV c – nauczyciel p. K. Izbicka
  • III DIECEZJALNY KONKURS BIBLIJNY „Spotkanie z Jezusem w ewangelii wg św. Łukasza”
  • Mateusz Łukasiak, VII a – 4 miejsce w etapie rejonowym – nauczyciel p. G. Franczuk
  • VI EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO UPAMIĘTNIAJĄCEGO OSOBĘ ŚW. JANA PAWŁA II
  • Monika Makarewicz, kl. VIII c – 2 miejsce – nauczyciel p. G. Franczuk
  • KONKURS HISTORYCZNY IM. J. I. KRASZEWSKIEGO

Laureat:

  • Jan Hornowski, VIII c – nauczyciel p. B. Wójcik

Finalista:

  • Bartłomiej Dawidowski, VIII b – nauczyciel p. B. Wójcik
  • MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „KARTKA BOŻONARODZENIOWA” ORG. BCK EUREKA

Wyróżnienie:

  • Aleksandra Domańska, kl. VI c – nauczyciel p. H. Lichograj
  • XXIII KONKURS PLASTYCZNY NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ ORG. BCK EUREKA
  • Witold Lichograj, kl. IV c – 3 miejsce – nauczyciel p. H. Lichograj

Wyróżnienia:

  • Martyna Kamińska, kl. VI d – nauczyciel p. H. Lichograj
  • Julia Sidoruk, kl. V d – nauczyciel p. H. Lichograj
  • KONKURS PLASTYCZNY „ZIEMIA – PLANETA LUDZI. JAK DŁUGO?” ORG. BCK SCENA

Wyróżnienie:

  • Weronika Włoszczyna, kl. V c – nauczyciel p. H. Lichograj
  • KONKURS PLASTYCZNY „WOLNOŚĆ TO WYBÓR” ORG. SP 3 W BIAŁEJ PODLASKIEJ
  • Helena Pietruczuk, kl. V d 1 miejsce w kat. klas IV – VI – nauczyciel p. H. Lichograj

 

KONKURSY SZKOLNE

  • KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY „ MY VALENTINE’S CARD”
  • Klaudiusz Maksymiuk, 6a, I miejsce – nauczyciel p. D. Mularczyk
  • POLONISTA ROKU 2019 – ETAP SZKOLNY

Kategoria – klasy III-IV:

  • I miejsce – Eryk Kulesza, kl. IV c – nauczyciel K. Izbicka

Kategoria – klasy V-VI:

  • I miejsce – Martyna Drążek, kl. V b – nauczyciel K. Izbicka
  • I miejsce – Zofia Zielińska, kl. VI d – nauczyciel E. Mojsa
  • SZKOLNY KONKURS BIBLIJNY
  • I miejsce – Michałowska Michalina, kl. IV c
  • II miejsce – Julia Sidoruk, kl. V d
  • III miejsce – Joanna Łajtar, kl. V d
  • III miejsce – Maksymilian Smoliński, kl. V b
  • SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „Pejzaż jesienny”

Kategoria – klasy IV:

  • I miejsce – Maciej Saczuk, kl. IV d
  • II miejsce – Karolina Sulej, kl. IV a
  • III miejsce – Dawid Paszkowski, kl. IV c

Wyróżnienie:

  • Zuzanna Panasiuk, kl. IV d
  • Witold Lichograj, kl. IV c
  • Iwo Lasota, kl. IV a
  • Tamara Gaponiuk, kl. IV a

Kategoria – klasy V:

  • I miejsce – Weronika Włoszczyna, kl. V c
  • II miejsce – Julia Sidoruk, kl. V c
  • III miejsce – Martyna Drążek, kl. V b

Wyróżnienie:

  • Gabriela Panasiuk, kl. V a
  • Lena Szołucha, kl. V c
  • Agata Kopryjaniuk, kl. V a
  • Magdalena Rabęcka, kl. V b
  • Weronika Pietruk, kl. V a
  • SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „Biała Podlaska – moja mała ojczyzna”

Kategoria – klasy IV:

  • I miejsce – Karolina Sulej, kl. IV a; Oliwia Rogoźnicka, kl. IV c
  • II miejsce – Witold Lichograj, kl. IV c; Piotr Jakóbczuk, kl. IV a
  • III miejsce – Agnieszka Chodzińska, kl. IV b; Dawid Paszkowski, kl. IV c

Wyróżnienie:

  • Julia Raźniak, kl. IV c; Michał Dawidziuk, kl. IV a

Kategoria – klasy V:

  • I miejsce – Julia Sidoruk, kl. V d; Julia Myć, kl. V d; Amelia Steciuk, kl. V c
  • II miejsce – Przemysław Dawidowski, kl.V c; Nikola Kondracka, kl. V a; Martyna Drążek, kl. V b
  • III miejsce – Mikołaj Szymanek, kl. V a; Mateusz Rokicki, kl. V a; Aurelia Grzybowska, kl. V d

Kategoria – klasy VI:

  • I miejsce – Gabriela Turek, kl. VI c; Filip Kowieski, kl. VI a; Filip Radzikowski, kl. VI d
  • II miejsce – Michał Ratajczak, kl. VI a; Aleksandra Golian, kl. VI d; Igor Mitura, kl. VI b
  • III miejsce – Martyna Kamińska, kl. VI d; Jakub Sidoruk, kl. VI d; Kornel Prażmo, kl. VI b

Wyróżnienie:

  • Dawid Wojewódzki, kl. VI a; Bartosz Mazur, kl. VI a; Amelia Sagan, kl. VI b; Aleksander Męczyński, kl.VI b; Adrianna Sobota, kl.VI b; Marcel Marcinkiewicz, kl. VI b

Kategoria – klasy VII:

  • I miejsce – Mateusz Łukasiak, kl. VII a; Zuzanna Korneluk, kl. VII a
  • II miejsce – Aleksandra Lubańska, kl. VII b; Wiktor Łukasiak, kl. VII a
  • III miejsce – Mikołaj Mazur, kl. VII a; Wiktoria Klejnowska, kl. VII a

Wyróżnienie:

  • Zuzanna Remblewska, kl. VII a; Dominika Zalewska, kl. VII a; Dominika Mróz, kl. VII b; Adrian Lubański, kl. VII b

Kategoria – klasy III gimnazjum

  • I miejsce – Klaudia Małachwiejczyk, kl. III b
  • II miejsce – Joanna Adzinkiewicz, kl. III b
  • III miejsce – Miłosz Wydra, kl. III b; Diana Zientara, kl. III b
  • SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „Utwory Adama Mickiewicza w ilustracjach”

Kategoria – klasy IV:

  • I miejsce – Izabela Mróz kl. IV a; Karolina Sulej IV a
  • II miejsce – Julia Raźniak, kl. IV c; Witold Lichograj, kl. IV c
  • III miejsce – Oliwia Rogoźnicka, kl. IV c, Wiktoria Jaroszuk, kl. IV d

Wyróżnienie:

  • Marika Jarosz, kl. IV c, Zuzanna Panasiuk, kl. IV d, Monika Kaliszuk, kl. IV b

Kategoria – klasy V:

  • I miejsce – Julia Sidoruk ,kl. V d; Martyna Drążek, kl. V b
  • II miejsce – Weronika Włoszczyna, kl. V c; Izabela Rudzka, kl. V b
  • III miejsce – Wiktoria Bącik kl. V c, Szymon Janicki, kl. V a

Wyróżnienie:

  • Aurelia Grzybowska, kl. V d; Oliwia Skrzypiec, kl. V d

Kategoria – klasy VI:

  • I miejsce – Gabriela Sawczuk, kl. VI c; Igor Mitura, kl. VI b
  • II miejsce – Aleksandra Kaczanowicz, kl. VI a; Klaudiusz Maksymiuk, kl. VI a
  • III miejsce – Gabriela Turek, kl. VI c; Dawid Wojewódzki, kl. VI a

Kategoria – klasy VII:

  • I miejsce – Wiktor Łukasiak, kl. VII a; Mateusz Łukasiak, kl. VII a
  • II miejsce – Natalia Włoszczyna, kl. VII b; Aleksandra Lubańska, kl. VII b
  • III miejsce – Kamila Dłużewska, kl. VII b; Natalia Jewtoszuk, kl. VII b

Kategoria – gimnazjum:

  • I miejsce – Klaudia Małachwiejczyk , kl. III b
  • II miejsce – Diana Zientara, kl. III b
  • III miejsce – Adrianna Dobrasiewicz, kl. III b

Wyróżnienie:

  • Kamil Łukasiak, kl. III b
  • SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych”

Kategoria – klasy III:

  • I miejsce – Gabriela Baj, kl. III b
  • II miejsce – Michał Dragan, kl. III b
  • III miejsce – Agata Tarasiuk, kl. III b

Wyróżnienie:

  • Malina Jabłońska, kl. III b

Kategoria – klasy IV:

  • I miejsce – Witold Lichograj, kl. IV c; Marika Jarosz, kl. IV c
  • II miejsce – Piotr Jakóbczuk, kl. IV a
  • III miejsce – Monika Kaliszuk, kl. IV b

Wyróżnienie:

  • Igor Czyrko, kl. IV c

Kategoria –  klasy V:

  • I miejsce – Julia Sidoruk, kl. V d; Martyna Drążek, kl. V b
  • II miejsce – Joanna Łajtar, kl. V d; Izabela Rudzka, kl. V b
  • III miejsce – Helena Pietruczuk, kl. V d                          

Wyróżnienie:

  • Weronika Włoszczyna, kl. V c; Patrycja Iwaniuk, kl. V a

Kategoria – klasy VI:

  • I miejsce – Dominika Zając, kl. VI c
  • II miejsce – Martyna Kamińska, kl. VI d
  • III miejsce – Klara Gabir, kl. VI d             

Wyróżnienie: 

  • Bartosz Mazur, kl. VI a

Kategoria – klasy VII:

  • I miejsce – Julia Nitek, kl. VII b; Mateusz Łukasiak, kl. VII a
  • II miejsce – Natalia Włoszczyna, kl. VII b
  • III miejsce – Zuzannna Korneluk, kl. VII a             

Kategoria – klasy III gimnazjum:

  • I miejsce – Klaudia Małachwiejczyk, kl. III b
  • II miejsce – Kamil Łukasiak, kl. III b
  • III miejsce – Diana Zientara, kl. III b
  • SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK „Hej kolęda, kolęda!”

Kategoria –  klasy IV:

  • I miejsce – Karolina Sulej, kl. IV a
  • II miejsce – Maciej Kielak, kl. IV c
  • III miejsce – Zofia Sawicka, kl. IV a

Kategoria –  klasy V:

  • I miejsce – Hanna Kępczyńska, kl. V c
  • II miejsce – Joanna Łajtar, kl.V d
  • III miejsce – Maja Semeniuk, V c

Kategoria –  klasy VI:

  • II miejsce – Julia Dawidiuk, kl. VI a

Kategoria –  klasy VII:

  • I miejsce – Laura Mężyk, kl. VII b
  • II miejsce – Magda Steckiewicz, kl. VII a

Kategoria –  klasy VIII:

  • II miejsce – Monika Makarewicz, kl. VIII c