SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
.

Nauczyciele przygotowujący uczniów do zawodów sportowych
p. Joanna Biała – Sobieraj, p. Maciej Sobieraj.

UCZNIOWIE SZKOŁY W KADRACH WOJEWÓDZKICH

  • Reprezentanci Kadry Wojewódzkiej Nadziei Olimpijskich w Piłce Siatkowej:
    Szymon Janicki, Mateusz Gryciuk, Jakub Maliszewski, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek kl. 8 a
  • Kadra Wojewódzka Młodzika OOM (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży) w Piłce Siatkowej:
    Igor Czyrko, Szymon Smoliński 7 c
    Szymon Chałas, Mateusz Geresz kl. 7 a (udział w OOM Suwałki)
    Szymon Smoliński kl. 7 c – konsultacja kadry regionalnej SOS

 

ZAWODY  OGÓLNOPOLSKIE

  • V miejsce – Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej 18–20.03.2022
    Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek, Jakub Steckiewicz, Szymon Ostapski, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk – kl. 8 a,
    Kacper Zalewski kl. 8 b, Szymon Chałas kl. 7 a
  • II miejsce, srebrny medal – Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodzików w Opolu Lubelskim 25.09.2021
    Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk – kl. 8 a, Kacper Zalewski kl. 8 b, Szymon Chałas, Mateusz Geresz kl. 7 a

 

ZAWODY  WOJEWÓDZKIE

  • I miejsce, zloty medal – Mistrzostwa Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców 06.04.2022
    Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek, Jakub Steckiewicz, Szymon Ostapski, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk kl. 8 a
    Kacper Zalewski kl. 8 b
  • II miejsce, srebrny medal – Mistrzostwa Województwa Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce Chłopców kat. „czwórki” 18.03.2022
    Adrian Sadowski, Bartosz Gwiaździński, Michał Jasiński kl. 7 a, Artur Jędrych kl. 7 d, Szymon Maliszewski kl. 6 a, Jan Jadczuk, Jakub Żeleźnicki kl. 6 b,
    Wiktor Najdyhor, Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Alan Piotrowicz, Marceli Semeniuk kl. 5 a
  • III miejsce, brązowy medal – Mistrzostwa  Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców 10.06.2022
    Mikołaj Szymanek,  Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk kl. 8 a

 

  • Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” „dwójki”.  28.05.2022
    II miejsce, srebrny medal –
    Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński kl. 4 a, Karol Karwowski z Międzyrzeckiej Trójki (AWANS do Mistrzostw Polski)
  • VI miejscePatryk Maliszewski, Oskar Kolano, Norbert Myć kl. 4 a
  • VIII miejsce – Khachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak, Marcel Michalczuk kl. 4 a

 

  • Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” „trójki”. 28.05.2022
    I miejsce, złoty medal –
    Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor kl. 5 a, Jakub Jurkowski z Międzyrzeckiej Trójki (AWANS do Mistrzostw Polski)
  • IV miejsce – Ignacy Romaniuk, Bartłomiej Perz, Alan Piotrowicz, Piotr Uss kl. 5 a
  • VI miejsce – Marceli Semeniuk kl. 5a, Jan Jadczuk kl. 6 b, Piotr Głuchowski
  • XII miejsce – Jakub Sierpotowski, Krzysztof Romaniuk, Maciej Pasternak, Jakub Adamowski kl. 5 a

  • Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” „czwórki”. 28.05.2022

I miejsce, złoty medal – Adrian Sadowki, Bartosz Gwiaździński, Michał Jasiński kl. 7 a, Szymon Smoliński kl. 7 c, Oskar Chrościcki z Nałęczowa (AWANS do Mistrzostw Polski)

  • V miejsceSzymon Maliszewski kl. 6 a, Jakub Żeleźnicki kl. 6 b, Piotr Jakóbczuk, Michał Dawidziuk kl. 7 a, Dawid Daniluk kl. 6 a.

  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej sezon 2021/2022 03.2022
    Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek, Jakub Steckiewicz, Szymon Ostapski, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk kl. 8 a
    Kacper Zalewski kl. 8 b, Szymon Chałas kl. 7 a

  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Siatkówce Plażowej 11.06.2022 Mikołaj Szymanek, Sebastian Mirończuk kl. 8 a

  • III miejsce, brązowy medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Siatkówce Plażowej 11.06.2022 Mateusz Gryciuk, Jakub Maliszewski kl. 8 a

 

  • II miejsce, srebrny medal – Mistrzostwa Województwa Kadetów w Piłce Siatkowej sezon 2021/2022
    Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk kl. 8 a.
  • Turnieje o Mistrzostwo Województwa Młodzików
    III miejsce –
    Kraśnik 16-17.10.2021
    II miejsce – Biała Podlaska 27.11.2021

I miejsce – Lublin 15.01.2022
III miejsce –
Opole Lubelskie 27.02.2022
I miejsce –
Lublin 05.03.2022

Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek, Jakub Steckiewicz, Szymon Ostapski, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk – kl. VIII a, Kacper Zalewski kl. VIII b, Szymon Chałas kl. VII a

 

  • Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców w Lublinie kat. trójki 05.12.2021
    I miejsceOlivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor kl. 5 a

IV miejsceAlan Piotrowicz, Marceli Semeniuk kl. 5a, Jan Jadczuk kl. 6 b

  • Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców w Lublinie kat. dwójki 05.12.2021

II miejsce Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński kl. 4 a

 

  • Turniej Minisiatkówski Chłopców w Opolu Lubelskim dwójki 14.05.2022
    II miejsce
    Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński kl. 4 a, Karol Karwowski
    VI miejsce – Patryk Maliszewski, Oskar Kolano, Norbert Myć
    VII miejsce – Khachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak

  • Turniej Minisiatkówski Chłopców w Opolu Lubelskim trójki 14.05.2022
    I miejsce
    Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor kl. 5 a, Jakub Jurkowski

III miejsceMarceli Semeniuk kl. 5a, Jan Jadczuk kl. 6 b, Piotr Głuchowski

IV miejsce – Ignacy Romaniuk, Bartłomiej Perz, Alan Piotrowicz, Piotr Uss kl. 5 a

  • ZAWODY REJONOWE

 

  • I miejsce – ½ Mistrzostw Województwa Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców 30.03.2022
    Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek, Jakub Steckiewicz, Szymon Ostapski, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk kl. 8 a
    Kacper Zalewski kl. 8 b

 

  • I miejsce – ½ Mistrzostw Województwa Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców 01.06.2022 Międzyrzec Podlaski
    Mikołaj Szymanek, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk kl. 8 a

 

  • I miejsce – ½ Mistrzostw Województwa Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce Chłopców kat. „czwórki” 14.03.2022
    Adrian Sadowski, Bartosz Gwiaździński, Michał Jasiński kl. 7 a, Artur Jędrych kl. 7 d, Szymon Smoliński 7 c, Szymon Maliszewski kl. 6 a, Jan Jadczuk, Jakub Żeleźnicki kl. 6 b,
    Wiktor Najdyhor, Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Alan Piotrowicz, Marceli Semeniuk kl. 5 a

  • Rejonowy Turniej Minisiatkówki Chłopców Kinder Joy of Moving
    Międzyrzec Podlaski 27.03. 2022
    DWÓJKI

    I miejsceHubert Mościcki, Michał Gwiaździński kl. 4 a, Karol Karwowski
    II miejscePatryk Maliszewski, Oskar Kolano, Norbert Myć kl. 4 a
    IV miejsceKhachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak kl. 4 a
  • TRÓJKI
    II miejsce
    Jan Jadczuk kl. 6 b, Marceli Semeniuk kl. 5 a, Piotr Głuchowski
    III miejsceOlivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor kl. 5 a, Jakub Jurkowski
    V miejsceAlan Piotrowicz, Ignacy Romaniuk, Bartłomiej Perz kl. 5 a
  • CZWÓRKI

I miejsceAdrian Sadowki, Bartosz Gwiaździński, Michał Jasiński kl. 7 a, Artur Jędrych kl. 7 d, Oskar Chrościcki
IV miejsceSzymon Maliszewski kl. 6 a, Jakub Żeleźnicki kl. 6 b, Piotr Jakóbczuk, Michał Dawidziuk kl. 7 a, Szymon Smoliński kl. 7c

  • Rejonowy Turniej Minisiatkówki Chłopców Kinder Joy of Moving
    Biała Podlaska 02.04. 2022
    DWÓJKI

    I miejsceHubert Mościcki, Michał Gwiaździński kl. 4 a
    III miejscePatryk Maliszewski, Oskar Kolano, Norbert Myć kl. 4 a
    IV miejsceKhachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak kl. 4 a
  • TRÓJKI
    I miejsce
    Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor kl. 5 a, Jakub Jurkowski
    II miejsce
    Jan Jadczuk kl. 6 b, Marceli Semeniuk kl. 5 a, Piotr Głuchowski
  • CZWÓRKI

I miejsceAdrian Sadowki, Bartosz Gwiaździński, Michał Jasiński kl. 7 a, Artur Jędrych kl. 7 d, Oskar Chrościcki
III miejsceSzymon Maliszewski kl. 6 a, Jakub Żeleźnicki kl. 6 b, Piotr Jakóbczuk, Michał Dawidziuk kl. 7 a, Szymon Smoliński kl. 7c, Dawid Daniluk kl. 6 a

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
.

Nauczyciele przygotowujący uczniów do zawodów sportowych
p. Joanna Biała – Sobieraj, p. Maciej Sobieraj.

  • IX miejsce – OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY LUBELSKIE 2020
    W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW 16-18.10.2020 (odbyła się w naszej szkole)
    Bartosz Mazur, Michał Ratajczak, Filip Kowieski, Oliwer Chodyka, Dawid Wojewódzki 8a

 

UCZNIOWIE SZKOŁY W KADRACH WOJEWÓDZKICH

  • Reprezentanci Kadry Wojewódzkiej Nadziei Olimpijskich w Piłce Siatkowej:
    Bartosz Mazur, Michał Ratajczak, Filip Kowieski, Oliwer Chodyka, Dawid Wojewódzki 8a
  • Kadra Wojewódzka Młodzika OOM (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży) w Piłce Siatkowej
    Mikołaj Szymanek, Jakub Maliszewski, Sebastian Mirończuk, Mateusz Gryciuk, Szymon Janicki – 7a.

ZAWODY  OGÓLNOPOLSKIE

  • III miejsce – Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej
    Bartosz Mazur, Filip Kowieski, Michał Ratajczak, Dawid Wojewódzki, Oliwer Chodyka, Michał Bogusz kl. 8a
    Mikołaj Szymanek, Sebastian Mirończuk, Szymon Janicki, Szymon Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Mateusz Rokicki kl. 7a

ZAWODY  WOJEWÓDZKIE

  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej sezon 2020/2021
    Bartosz Mazur, Filip Kowieski, Michał Ratajczak, Dawid Wojewódzki, Oliwer Chodyka, Michał Bogusz kl. 8a
    Mikołaj Szymanek, Sebastian Mirończuk, Szymon Janicki, Szymon Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Mateusz Rokicki kl. 7a
  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców.
    Bartosz Mazur, Filip Kowieski, Dawid Wojewódzki 8a
  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” „dwójki”.
    Wiktor Najdyhor, Marcel Mackiewicz –  kl. 4 a. (awans do finału ogólnopolskiego)
  • III miejsce, brązowy medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” „dwójki”.
    Olivier Bogucki, Marceli Semeniuk –  kl. 4 a.  
  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” „trójki”.
    Adrian Sadowski kl. 6a, Artur Jędrych kl. 6d (awans do finału ogólnopolskiego)
  • IV miejsce – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” „trójki”.
    Bartosz Gwiaździński, Michał Jasiński, Piotr Jakóbczuk kl. 6a, Szymon Maliszewski kl. 5a
  • IV miejsce – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” „czwórki”.
    szymon Chałas, Mateusz Geresz, Filip Szubarczyk, Szymon Huczko kl. 6a, Igor Czyrko kl. 6c

Zawody w ramach współzawodnictwa sportowego szkół – Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci na etapie miejskim, rejonowym i wojewódzkim nie odbyły się z powodu pandemii coronavirusa.

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
.

Nauczyciele przygotowujący uczniów do zawodów sportowych
p. Joanna Biała – Sobieraj, p. Maciej Sobieraj.

TURNIEJ SIATKARSKICH POKOLEŃ z okazji Jubileuszu 50 – lecia Szkoły Podstawowej Nr 6 w Białej Podlaskiej, 05.10.2019 października 2019r.

W turnieju wzięli udział absolwenci klas sportowych naszej szkoły z roczników:
1977,1981,1982,1985,1986,1988,1989,1991,1993,1997,1998.

I miejsce – reprezentacja rocznika 1991/1993
II miejsce – reprezentacja rocznika 1998
III miejsce – reprezentacja rocznika 1997

UCZNIOWIE SZKOŁY W KADRACH WOJEWÓDZKICH

  • Reprezentanci Kadry Wojewódzkiej Nadziei Olimpijskich w Piłce Siatkowej:
    Hubert Librant, Maciej Jasiński kl. 8a
  • Kadra Wojewódzka Młodzika OOM (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży) w Piłce Siatkowej
    Bartosz Mazur, Michał Ratajczak, Filip Kowieski, Oliwer Chodyka, Dawid Wojewódzki, Mateusz Wsuł kl. 7a

ZAWODY  OGÓLNOPOLSKIE

  • IV miejsce – Półfinał Mistrzostw Polski Kadetów w Piłce Siatkowej

Hubert Librant, Maciej Jasiński  kl. 8a

  • II miejsce – Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Kadetów w Piłce Siatkowej

Hubert Librant, Maciej Jasiński  kl. 8a

  • IV miejsce – Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej
    Maciej Jasiński, Hubert Librant, Mikołaj Mazur, Nataniel Jóźwiak, Mateusz Karpiuk, Ignacy Semeniuk, Igor Kulawiec kl. 8a
    Bartosz Mazur, Filip Kowieski, Mateusz Wsuł, Oliwer Chodyka, Dawid Wojewódzki, Michał Ratajczak kl. 7a
  • Ogólnopolski Finał Minisiatkówki „Kinder Joy of Moving” – awans 2 zespołów.

Zawody odwołano z powodu pandemii.
kat. „czwórki”.
Mikołaj Szymanek, Sebastian Mirończuk, Szymon Ostapski, Mateusz Gryciuk, Mateusz Rokicki, Szymon Janicki –  kl. VI a.
kat. „dwójki”.
Adrian Sadowski kl. 4a, Artur Jędrych kl. 4d

ZAWODY  WOJEWÓDZKIE

  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej sezon 2019/2020
    Maciej Jasiński, Hubert Librant, Mikołaj Mazur, Nataniel Jóźwiak, Mateusz Karpiuk, Ignacy Semeniuk, Igor Kulawiec kl. 8a
    Bartosz Mazur, Filip Kowieski, Mateusz Wsuł, Oliwer Chodyka, Dawid Wojewódzki, Michał Ratajczak kl. 7a
  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Kadetów w Piłce Siatkowej sezon 2019/2020
    Hubert Librant, Maciej Jasiński   8a
  • Turnieje o Mistrzostwo Województwa Młodzików
    I miejsce –
    Chełm
    I miejsce – Kraśnik

I miejsce – Nałęczów
III miejsce –
Opole Lubelskie
II miejsce –
Biała Podlaska

Maciej Jasiński, Hubert Librant, Mikołaj Mazur, Nataniel Jóźwiak, Mateusz Karpiuk, Ignacy Semeniuk, Igor Kulawiec kl. 8a
Bartosz Mazur, Filip Kowieski, Mateusz Wsuł, Oliwer Chodyka, Dawid Wojewódzki, Michał Ratajczak kl. 7a

  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” „czwórki”.
    Mikołaj Szymanek, Sebastian Mirończuk, Szymon Ostapski, Mateusz Gryciuk, Mateusz Rokicki, Szymon Janicki –  kl. VI a.  
  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” „dwójki”.
    Adrian Sadowski kl. 4a, Artur Jędrych kl. 4d
  • IV miejsceMistrzostwa Województwa Młodzików w Siatkówce Plażowej.

Hubert Librant, Maciej Jasiński kl. 8a

 

ZAWODY  REJONOWE

  • I miejsce – ½ Mistrzostw Województwa Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców
    Maciej Jasiński, Hubert Librant, Mikołaj Mazur, Nataniel Jóźwiak, Mateusz Karpiuk, Ignacy Semeniuk, Igor Kulawiec kl. 8a
    Bartosz Mazur, Filip Kowieski, Mateusz Wsuł, Oliwer Chodyka, Dawid Wojewódzki, Michał Ratajczak kl. 7a
  • I miejsce – ½ Mistrzostw Województwa Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej Chłopców kat. czwórki
    Mikołaj Szymanek, Mateusz Gryciuk, Szymon Janicki, Marcel Karczmarz, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Kulicki, Jakub Maliszewski, Kacper Michaluk, Sebastian Mirończuk, Szymon Ostapski, Mateusz Rokicki, Jakub Steckiewicz kl. 6a

Chłopcy awansowali w obydwu kategoriach do Finału Wojewódzkiego, jednak zawody nie odbyły się z powodu pandemii coronavirusa.

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Nauczyciele przygotowujący uczniów do zawodów sportowych
p. Joanna Biała – Sobieraj, p. Maciej Sobieraj.

KADRA  POLSKI

  • Przemysław Peryt kl. III a GM- reprezentant Polski w piłce siatkowej U 17.

UCZNIOWIE SZKOŁY W KADRACH

  • Reprezentanci Kadry Nadziei Olimpijskich w Piłce Siatkowej:
    Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Michał Mirosławski, kl. III a GM, Damian Langowski – kl.VII a.
  • Reprezentanci Kadry Wojewódzkiej Juniora w Piłce Siatkowej:
    Sebastian Jachimski, Dominik Słowik, Kacper Pietruk – kl. VIII a.
  • Kadra Wojewódzka na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Piłce Siatkowej:

Hubert Librant, Maciej Jasiński – kl. VII a.

  • Kadra Wojewódzka Młodzika w Piłce Siatkowej:
    Maciej Jasiński, Hubert Librant, Nataniel Jóźwiak, Mikołaj Mazur, Kacper Juszczuk – kl. VIIa.
  • Kadra Wojewódzka SOS:

Michał Ratajczak, Bartosz Mazur – kl. VIa.  

  • Kadra Regionalna SOS:
    Przemysław Peryt kl. III a GM, Michał Ratajczak kl. VIa

 ZAWODY  OGÓLNOPOLSKIE

  • IX miejsce – Mistrzostwa Polski w Minisiatkówce Chłopców „Kinder + Sport” kat. „czwórki”.
    Bartosz Mazur, Michał Ratajczak, Oliwer Chodyka, Filip Kowieski – Va.
  • IV miejsce – Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Siatkowej.
  • Michał Mirosławski, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Dawid Drąg, Igor Bobruk, Patryk Pykacz, Jakub Gawęda – kl. III a GM, Damian Langowski, kl. VII a, Dominik Słowik – kl. VIII a.
  • V miejsce – Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej.
    Dominik Słowik, Sebastian Jachimski, Kacper Pietruk, Marcel Typa, Oskar Kozłowski, kl. VIII a, Maciej Jasiński, Hubert Librant, Mikołaj Mazur, Nataniel Jóźwiak, Igor Kulawiec, Mateusz Karpiuk – kl. VII a.
  • VI miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców, Skarżysko – Kamienna.
    Maciej Jasiński, Hubert Librant – kl. VII a.
  • Michał Ratajczak kl. VI a – udział w Ogólnopolskim Campie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych (grupa naborowa do reprezentacji Polski).

ZAWODY  WOJEWÓDZKIE

  • I miejsce, złoty medal – Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców.

Michał Mirosławski, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Patryk Pykacz, Dawid Drąg, Igor Bobruk, Jakub Gawęda – kl. III a GM, Damian Langowski – kl. VII a, Dominik Słowik  kl. VIII a, Maciej Jasiński, Nataniel Jóźwik – kl. VII a.   

  • I miejsce, złoty medal medal – Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Minisiatkówce kl. VI „czwórki”.

Bartosz Mazur, Michał Ratajczak, Oliwer Chodyka, Filip Kowieski, Dawid Wojewódzki, Mateusz Wsuł, Michał Bogusz, Klaudiusz Maksymiuk – kl. VI a,  Mikołaj Szymanek, Sebastian Mirończuk, Mateusz Gryciuk kl. V a. 

  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder + Sport” kat. „czwórki”.
    Bartosz Mazur, Michał Ratajczak, Oliwer Chodyka, Filip Kowieski- V a.  
  • III miejsce, brązowy medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder + Sport” kat. „trójki”.
    Mikołaj Szymanek, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Szymon Ostapski -IV a.
  • IV miejsce – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder + Sport” kat. „trójki”.
    Mateusz Rokicki, Jakub Maliszewski, Szymon Janicki, Kacper Michaluk – V a. 
  • II miejsce, srebrny medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej.
    Dominik Słowik, Sebastian Jachimski, Kacper Pietruk, Marcel Typa, Oskar Kozłowski, kl. VIII a, Maciej Jasiński, Hubert Librant, Mikołaj Mazur, Nataniel Jóźwiak, Igor Kulawiec, Mateusz Karpiuk – kl. VII a.
  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Kadetów w Piłce Siatkowej.

Michał Mirosławski, Adrian Kulawiec, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Patryk Pykacz, Igor Bobruk, Jakub Gawęda, Dawid Drąg kl. III a GM, Damian Langowski kl. VII a.

  • II miejsce – Mistrzostwa Województwa Juniorów w Piłce Siatkowej.

Michał Mirosławski, Adrian Kulawiec, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Patryk Pykacz, Igor Bobruk, Jakub Gawęda kl. III a GM, Damian Langowski kl. VII a.

  • III miejsceMistrzostwa Województwa Kadetów w Siatkówce Plażowej.

Kamil Juszczyński, Przemysław Peryt kl. III a GM.



SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW.

Nauczycielami przygotowującymi uczniów do zawodów sportowych  byli p. Joanna Biała – Sobieraj, p. Maciej Sobieraj.

KADRA  POLSKI

  • Przemysław Peryt kl. II a reprezentant Polski w piłce siatkowej U 16/17.

KADRA  WOJEWÓDZKA

  • Przemysław Peryt, Michał Mirosławski, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec kl. II a, Damian Langowski kl. VII a – reprezentanci Kadry Nadziei Olimpijskich w piłce siatkowej.
  • Dominik Słowik, Sebastian Jachimski, Kacper Pietruk kl. VII a – reprezentanci Wojewódzkiej Kadry Wojewódzkiej Młodzika w piłce siatkowej.

ZAWODY  OGÓLNOPOLSKIE

  • I miejsce Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej.
  • IV miejsce Półfinał Mistrzostwa Polski Młodzików w Piłce Siatkowej.
    Michał Mirosławski, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Dawid Drąg, Igor Bobruk, Patryk Pykacz, Jakub Gawęda kl. II a, Damian Langowski, Dominik Słowik kl. VII a.
  • I miejsce Regionalny Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.
    Przemysław Peryt, Michał Mirosławski, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Patryk Pykacz kl. II a.
  • II miejsce Regionalny Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.
    Kacper Pietruk, Dominik Słowik, Sebastian Jachimski kl. VII a.
  • VI miejsce Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców.
    Żurawski Rafał kl. III a, Michał Mirosławski, Przemysław Peryt,  Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Igor Bobruk, Jakub Gawęda kl. II a, Damian Langowski, Dominik Słowik kl. VII a.

ZAWODY  WOJEWÓDZKIE

  • I miejsce, złoty medal – Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców.
    Rafał Żurawski, Karol Kupiński, Mateusz Ossowski, Tomasz Garbowicz kl. III a, Michał Mirosławski, Przemysław Peryt,  Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Igor Bobruk, Jakub Gawęda, Patryk Pykacz, Dawid Drąg  II a, Damian Langowski kl. VII a.
  • III miejsce, brązowy medal – Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców.
    Żurawski Rafał kl. III a, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński II a.
  • II miejsce, srebrny medal – Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce Chłopców.
    Maciej Jasiński, Hubert Librant, Mikołaj Mazur, Wiktor Łukasiak, Igor Kulawiec, Nataniel Jóźwiak, Mateusz Łukasiak, Ignacy Semeniuk, Karpiuk Mateusz, Kamil Kuczewski kl. VI a, Bartosz Mazur kl. V a.
  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder + Sport” kat. trójki.
    Bartosz Mazur, Michał Ratajczak, Oliwer Chodyka kl. V a.
  • II miejsce, srebrny medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder + Sport” kat. dwójki.
    Sebastian Mirończuk, Szymon Ostapski kl. IV a.
  • II miejsce, srebrny medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder + Sport” kat. czwórki.
    Maciej Jasiński, Hubert Librant, Mikołaj Mazur, Wiktor Łukasiak kl. VI a.
  • II miejsce, srebrny medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej.
    Michał Mirosławski, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Dawid Drąg, Igor Bobruk, Patryk Pykacz, Jakub Gawęda kl. II a, Damian Langowski, Dominik Słowik kl. VII a.
  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Kadetów w Piłce Siatkowej.

Rafał Żurawski, Karol Kupiński, Mateusz Ossowski, Tomasz Garbowicz kl. III a, Michał Mirosławski,  Przemysław Peryt,  Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Patryk Pykacz, kl. II a, Damian Langowski kl. VII a

SUKCESY SPORTOWE  W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
W ROKU SZKOLNYM  2017/2018

KADRA WOJEWÓDZKA

  • Martyna Najdyhor – reprezentantka Kadry Wojewódzkiej na Turnieju Nadziei Olimpijskich w piłce siatkowej.
  • Wiktoria Pykacz, Aleksandra Chylimoniuk, Martyna Najdyhor – reprezentantki Kadry Wojewódzkiej w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce siatkowej.
  • Paulina Iwaniuk, Iga Pykacz, Izabela Sochacka, Oliwia Białowąs
    Dominika Zalewska, Zuzanna Korneluk – powołane do Kadry Wojewódzkiej
    w piłce siatkowej dziewcząt

ZAWODY  OGÓLNOPOLSKIE

  • V miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodziczek
    w Piłce Siatkowej
             Martyna Najdyhor,  Natala Arseniuk, Anastazja Mościcka,
    Izabela Sochacka, Paulina Iwaniuk, Iga Pykacz, Dominika Zalewska,
    Oliwia Białowąs, Patrycja Zakrzewska, Dominika Daniluk
  • IV miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Kadetek w Piłce Siatkowej
    Aleksandra Chylimoniuk, Wiktoria Pykacz, Martyna Najdyhor,
    Anastazja Mościcka
  • XII miejsce w Mistrzostwach Polski Dzieci w mini siatkówce
    dziewcząt  „czwórki”Dominika Zalewska, Anna Kasztelan,
    Zuzanna Korneluk, Julia Kuszneruk, Zuzanna Remblewska,
    Andżelika Jóźwiak, Wiktoria Klejnowska, Karolina Ladwiniec,
    Natalia Gierej, Wiktoria Orlińska, Julia Stawarz
  • I miejsce w Regionalnym Turnieju Talentów Siatkarskich OśrodkówDominika Zalewska,  Zuzanna Korneluk
  • III miejsce w Regionalnym Turnieju Talentów Siatkarskich OśrodkówPaulina Iwaniuk, Izabela Sochacka, Iga Pykacz
  • VI miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski Młodziczek
    w siatkówce plażowej
    Martyna Najdyhor, Anastazja Mościcka

ZAWODY  WOJEWÓDZKIE

  • I miejsce i złoty medal w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci
    w mini  siatkówce dziewcząt „czwórki”
    Dominika Zalewska, Anna Kasztelan, Zuzanna Korneluk, Julia Kuszneruk,
    Zuzanna Remblewska, Andżelika Jóźwiak, Wiktoria Klejnowska,
    Karolina Ladwiniec, Natalia Gierej, Wiktoria Orlińska, Julia Stawarz
  • II miejsce i srebrny medal w Mistrzostwach Województwa Kadetek
    w piłce siatkowej
    Aleksandra Chylimoniuk, Wiktoria Pykacz, Martyna Najdyhor,
    Anastazja Mościcka
  • III miejsce i brązowy medal w Mistrzostwach Województwa Młodziczek
    w piłce siatkowej
    Martyna Najdyhor,  Natalia Arseniuk, Anastazja Mościcka,
    Izabela Sochacka, Paulina Iwaniuk, Iga Pykacz, Dominika Zalewska,
    Oliwia Białowąs, Patrycja Zakrzewska, Dominika Daniluk
  • III miejsce i brązowy medal w Mistrzostwach Województwa
    w mini siatkówce  dziewcząt „Kinder + Sport” kat. „dwójki”.
    Patrycja Iwaniuk, Weronika Pietruk, Aleksandra Tarasiuk,
    Weronika Czublun
  • IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodziczek
    w siatkówce plażowej
    Martyna Najdyhor, Anastazja Mościcka