W dniach 07-10.03.2019r. – w naszej hali rozegrano Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Kadetów w piłce siatkowej. Zawody odbyły się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Biała Podlaska. W silnie obsadzonym turnieju udział wzięły: Zaksa Kędzierzyn Koźle, AKS V LO Rzeszów, Wifama Łódź, MKS Będzin, UKS Trzynastka Zielona Góra i UKS Serbinów Biała Podlaska.
Otwarcia turnieju dokonał Prezydent Miasta Biała Podlaska pan Michał Litwiniuk. Przed meczem inauguracyjnym pan Prezydent i pan Stanisław Romanowski – Naczelnik Wydziału Edukacji UM Biała Podlaska uhonorowali złotymi medalami i pucharem WZPS w Lublinie kadetów UKS – u Serbinów za zajęcie I miejsca w lidze wojewódzkiej, którzy jako mistrz województwa był gospodarzem Ćwierćfinału MP.
Mecze były bardzo zacięte i emocjonujące. W kilku meczach, dopiero piąty set – tie break zadecydował o zwycięstwie. Czterodniowe zmagania siatkarzy wyłoniły dwie najlepsze drużyny, które zagrają w półfinale mistrzostw Polski. Są to: AKS Rzeszów i Wifama Łódź. Nasz zespół uplasował się na V miejscu, pokonując 3:2 MKS Będzin, a Rafał Żurawski został MVP tego spotkania.