24.01.2019r. nasza szkoła była gospodarzem rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego – Finału Miasta IMS w Piłce Siatkowej Chłopców. W zawodach brały udział zespoły ośmiu bialskich szkół.Otwarcia zawodów dokonał dyrektor szkoły pan Maciej Kosik.

 Tradycyjnie, kolejny rok z rzędu nasi siatkarze okazali się najlepsi w mieście. Wychowankowie trenerów Joanny i Macieja Sobierajów z kompletem zwycięstw uplasowali się na I miejscu. Puchar zwycięskiej drużynie i dyplomy uczestnikom zawodów wręczył wicedyrektor szkoły pan Grzegorz Szyc.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale rejonu, który odbędzie się w naszej szkole 1marca 2019r.

Reprezentację naszej szkoły tworzą uczniowie klasy sportowej 3 a i 7 a, Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Szkole Podstawowej nr 6: Michał Mirosławski, Przemek Peryt, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Patryk Pykacz, Damian Langowski,  Igor Bobruk, Jakub Gawęda, Dawid Drąg, Maciej Jasiński, Nataniel Jóźwiak.