Na obiektach ZSO Nr 2 w Białej Podlaskiej odbył się II Regionalny Turniej Kinder+Sport w mini siatkówce dziewcząt w kategoriach „dwójki”, „trójki” „czwórki”.  Startowała rekordowa liczba uczestniczek ok 150 dziewczynek. Najwięcej drużyn było w kategorii „dwójki” aż 25, w „trójkach” 13 zespołów,
 w „czwórkach” 8 zespołów. Bardzo dobrze spisały się najmłodsze siatkarki „Szóstki”, które w „dwójkach” zajęły II miejsce: Laila Świderek, Izabela Mróz,
III miejsce zajęły: Agata Kopryjaniuk, Julia Polubiec, Aleksandra Tarasiuk,
IV miejsce: Oliwia Hromiuk i Anna Borys.
W „trójkach” zespół „Szóstki” w składzie: Patrycja Iwaniuk, Julia Hołownia, Weronika Pietruk zajął II miejsce.
W „czwórkach” zespół „Szóstki” w składzie: Sandra Marczuk, Julia Kurzyńska, Diana Horodecka, Angelika Jóźwiak, Wiktoria Stolarczuk zajął III miejsce.
Każda uczestniczka turnieju otrzymała dyplom, opaskę na rękę, słodycze. Zespołami opiekowali się Bożena Gajewska, Grzegorz Gajewski, Grzegorz Piszcz, Anna Świderek oraz rodzice najmłodszych siatkarek „Szóstki”