Mała Liga Matematyczna – wyniki I spotkania

    W pierwszym spotkaniu Małej Ligi Matematycznej, które odbywało się pod hasłem „Zabawa z liczbami” wzięło udział 139 uczniów z bialskich klas drugich i 122 uczniów z klas trzecich szkół podstawowych. Maksymalnie można było zdobyć 24 punkty. Niektórych uczestników zjadła trema i to jest powodem, że nie zdobyli takiej ilości punktów, jaką sobie założyli. Prosimy, aby nie zrażać się, bo przed nami jeszcze trzy spotkania i wszystko się może zdarzyć ;). Ponieważ Liga cieszy się tak dużym zainteresowaniem, spotkanie grudniowe odbędzie się w dwóch turach. Klasa II o godz. 16.00, klasa III o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej nr 6.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy 1 grudnia!

Organizatorzy:
Agnieszka Mieleszczuk
Andrzej Pawlik
Małgorzata Szendel
Bożena Szewczuk

    W razie pytań prosimy o kontakt.

Załącznik nr 1 Wyniki Małej Ligi Matematycznej w klasach drugich Załącznik nr 2 Wyniki Małej Ligi Matematycznej w klasach trzecich