Trzynastego marca na auli AWF-u w ramach MLM spotkali się najlepsi matematycy z klas III naszego miasta. Atmosfera przypominała prawdziwy egzamin studencki.
W czasie tego spotkania uczniowie rozwiązywali zadania wymagające sprawności rachunkowej oraz zadania nietypowe. Zadania nietypowe wymagają twórczego podejścia do problemu, służą rozwojowi krytycznego myślenia i doskonalenia analizowania treści.

Cieszy nas bardzo, że tylu uczniów wzięło udział w spotkaniach Ligi. Szczególnie dziękujemy tym, którzy przystąpili do MLM w drugim czy trzecim etapie. Dziękujemy również Rodzicom i Wychowawcom za zaangażowanie, opiekę i przygotowanie do kolejnych etapów. Jeśli ktoś z Państwa będzie miał możliwość wsparcia finansowo naszej Ligi, co umożliwi zakup większej ilości  nagród, prosimy o kontakt z organizatorami.

Serdecznie zapraszamy na podsumowanie, które odbędzie się w kwietniu w Szkole Podstawowej nr6. Szczegóły podamy w późniejszym terminie.

Agnieszka Mieleszczuk
Małgorzata Szendel
Bożena Szewczuk

Załącznik nr 1 Wyniki po IV spotkaniach kl. III

Załącznik nr 2 Klasyfikacja końcowa MLM 2016/2017