MAŁA LIGA MATEMATYCZNA

WYNIKI I ETAPU

mała-liga-matematyczna-2016_2017-wyniki szczegółowe-I-etap

W I etapie Małej Ligi Matematycznej uczestniczyło 241 uczniów z siedmiu bialskich szkół: SP 1, SP 2, SP 3, SP 4, SP 5, SP 6, SP 9. Uczestnicy konkursu mieli do rozwiązania pięć zadań z treścią, za które mogli otrzymać 10 punktów i dwanaście przykładów sprawdzających sprawność rachunkową, za które można było otrzymać 12 punktów. Razem można było zgromadzić 22 punkty.

Prosimy, aby nie zrażać się, jeśli zdobyta ilość punktów nie satysfakcjonuje. To jest dopiero I etap. Część uczestników zestresowała się, część brała udział w konkursie pierwszy raz. Na pewno w grudniu będzie lepiej! W II etapie spotkamy się z bajkami matematycznymi. Do rozwiązanie będzie 6 przykładów sprawdzających sprawność rachunkową (za 6 punktów) oraz udzielenie odpowiedzi na podstawie przeczytanych  bajek matematycznych ( 15 punktów). Drugi etap konkursu odbędzie się 5 grudnia o godzinie 16.

Jeśli zauważycie Państwo błąd w nazwisku, za który z góry przepraszamy, to bardzo prosimy o kontakt z przewodniczącą konkursu ( telefon i adres mailowy podany w regulaminie). Serdecznie dziękujemy Dyrekcjom I Nauczycielom szkół za sprawne przeprowadzenie konkursu.

 Życzymy wszystkim powodzenia w następnym etapie!

Organizatorzy