Dnia 12 czerwca 2019r. w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej przy ul. Zygmunta Augusta 2 odbyła się Gala Laureatów Bialskich Lig Przedmiotowych,  zorganizowana pod patronatem  Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka.  Koordynatorem  szkolnych zmagań, jak zawsze był Andrzej Pawlik. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6  im. Adama Mickiewicza w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białej Podlaskiej,  wiele razy stawali na najwyższym podium . Odebrali dyplomy uznania  i nagrody  z rąk Prezydenta Miasta oraz urzędników  wydziału oświatowy.  Wśród  licznej grupy przedstawicieli naszej szkoły znaleźli się uczniowie  edukacji wczesnoszkolnej  oraz klas IV – VII.

Laureatami  Mini Ligi Matematycznej  w edukacji wczesnoszkolnej, zostali:

I miejsce- Weronika Gajosz  klasa  II c, opiekun Dorota Domańska

I miejsce – Michał Dragan klasa III b, opiekun Ewa Romaniuk

Laureatami Bialskiej Ligi Języka Angielskiego dla uczniów klas IV i VI szkoły podstawowej

I miejsce – Mateusz Geresz  klasa IV a, opiekun Katarzyna Kowalczyk

II miejsce Aleksander Męczyński klasa VI b, opiekun Katarzyna Kowalczyk

III miejsce Wiktoria Geresz klasa VI c , opiekun Magda Chomiuk

Laureatką  Bialskiej Ligi Polonistycznej  Juniorów w kategorii klas VII i VIII została

II miejsca Natalia Jewtoszuk  klasa VII b, opiekun Mirosława Steckiewicz

Laureatami Bialskiej Ligi Przyrodniczej dla uczniów klas IV, V, VI szkoły podstawowej zostali

I miejsce Eryk Kulesza klasa IV c, opiekun Aneta Bogucka

II miejsce Michał Bednarek klasa IV c, opiekun Aneta Bogucka

I miejsce Martyna Drażek klas V b, opiekun Aneta Bogucka

I miejsce Aleksander  Męczyński klasa VI b, opiekun Aneta Bogucka