Dnia 12  grudnia  odbył się drugi  już w tym roku szkolnym English Day , którego tym razem tematyką  były tradycje Świąt Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii . Impreza miała charakter konkursu, w którym swoją wiedzę i umiejętności zaprezentowały trzy klasy  czwarte :4a , 4c i  4d. Po krótkiej inscenizacji przygotowanej przez gospodarza tej uroczystości czyli klasę 4 b, drużyny rozwiązywały najpierw quiz wiedzy na temat tradycji świąt w Wielkiej Brytanii. Następnie wykazały swój talent muzyczny śpiewając piosenki świąteczne w języku angielskim, a także  plastyczny,wykonując  łańcuchy choinkowe. Konkurencja ta oprócz zabawy sprawdzała również znajomość słówek  w języku angielskim, podobnie jak ostatnie zadanie, które polegało na prawidłowym zapisaniu  nazw prezentów wylosowanych przez poszczególne klasy .

Po zakończeniu wspólnej zabawy  czekała na wszystkich niespodzianka – Mikołaj z drobnymi upominkami.

Organizatorzy:
Aneta Bogucka,
Paweł Teodorczuk