Bierzemy udział w konkursie:

Zachęcamy wszystkich do głosowania na naszą szkołę.
Po oddaniu głosu trzeba na swojej poczcie mailowej potwierdzić oddany głos.

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy zachęcamy szkoły podstawowe z całej Polski do udziału w KONKURSIE, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli. W tym roku nagrodzimy aż 60 szkół! Wprowadźmy razem tenisa ziemnego na lekcje wychowania fizycznego!

„Dzieciaki do rakiet” to także bezpłatne warsztaty tenisowe, które od 3 lat organizujemy w różnych miastach Polski. Dzięki nim już ponad 5 500 dzieci postawiło swoje pierwsze tenisowe kroki. Wakacyjne warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy oraz ambasadorzy akcji – Urszula Radwańska i Iga Świątek.

Wg raportu „Aktywność fizyczna dzieci w Polsce” przygotowanego na zlecenie Banku BNP Paribas tylko co czwarte dziecko spełnia dzienną normę aktywności fizycznej. Głównie przez brak energii, brak czasu i brak pozytywnych bodźców… Zmieńmy to! „Dzieciaki do rakiet!”

Tenisowe nagrody
czekają na 60 szkół!

W konkursie wyłonimy aż 60 szkół podstawowych, które otrzymają zestawy profesjonalnego sprzętu do tenisa przystosowanego do nauki dzieci.