Kolejny dzień wizyt naszych zagranicznych gości za nami. Rozpoczął się od lekcji robotyki z kodowaniem, którą  poprowadził pan Dariusz Sokolnicki. Następnie udaliśmy się na zajęcia do pani Iwony Sorki, gdzie nasi goście mieli okazje obserwować lekcje matematyki. Kolejnym punktem dzisiejszego programu była lekcja wychowania fizycznego prowadzona przez  panią Beatę Wójtowicz. Później nasi gości byli uczestnikami zajęć z języka angielskiego prowadzonych przez panią Dorotę Mularczyk. Przedostatnim punktem dzisiejszego dnia była lekcja WDŻ prowadzona przez panią Annę Kozak podczas, której nasi goście mieli okazje upiec pyszne babeczki. Dzień zakończył się grą szkolną  „Szóstka Liczy”, którą prowadzili na lekcji godziny wychowawczej w ramach innowacji zajęć poza klasą pani Iwona Soroka oraz pana Dariusz Sokolnicki. Nasi goście byli pod wielkim wrażeniem obserwowanych zajęć.