ROK SZKOLNY 2018/2019

Projekty, programy i akcje

  1. Projekty :
  • „Zdrowo jem, więcej wiem” –  Marta Porządna – Wójcik, Ewa Romaniuk, Elżbieta Szyc
  •  „Z wiedzą i doświadczeniem świat będzie nasz” – Ewa Romaniuk
  • „Kolorowy Tydzień Ziemi” klasy 0-III –  kwiecień – Alina Sosik, Zofia Turska
  1. Programy:
  1. Akcje:

 



ROK SZKOLNY 2017/2018

Projekty, programy i akcje

  1.  „Owoce i warzywa w szkole” klasy 1-3 Marta Porządna -Wójcik
  2.  „Owoce i warzywa w szkole” klasy 4-5 Aneta Bogucka
  3.  „Mleko w szkole” klasy 1-3 Marta Porządna – Wójcik
  4.  „Mleko w szkole” klasy 4-5 Aneta Bogucka 
  5. Szkolny projekt „Kolorowy Tydzień Ziemi” 16-20.04.2018 r.

Inne programy pozaszkolne realizowane w placówce:

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017



ROK SZKOLNY 2015/2016

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

  1. Czyste powietrze wokół nas – Państwowa Inspekcja Sanitarna – Alina Sosik
  2. Warzywa i owoce w szkole, Agencja rynku rolnego, wychowawcy klas 0-III
  3. Mleko w szkole, Agencja rynku rolnego; wychowawcy klas 0-VI.
  4. Klub Bezpiecznego Puchatka – program edukacyjny, Maspex wraz z biurem prewencji i ruchu drogowego komendy głównej policji – Zofia Turska.
  5. Ogólnoświatowy programu popularyzujący lekkoatletykę wśród dzieci – IAAF Kids AthleticsKlasy I-III Organizator Polski Związek Lekkiej Atletyki z Ministrem Sportu i Turystyki oraz IAAF; nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej. Athletics – Kids – Event międzyszkolny 12.12.2014r., Event Sportowy
  6. Wzorowa Łazienka – organizator Havas Engage Warsaw; Monika Majewska – Wyniki
  7. Nie pal przy mnie, proszę – Państwowa Inspekcja Sanitarna; Monika Majewska
  8. Program edukacyjny „ Znajdź Właściwe Rozwiązanie” Państwowa Inspekcja Sanitarna, Aneta Bogucka
  9. Program edukacyjny „Pierwszy dzwonek” profilaktyka meningokokowa” Państwowa Inspekcja Sanitarna, Grażyna Hawryluk
  10. Program edukacyjny „Trzymaj Formę!”, Państwowa Inspekcja Sanitarna, Sylwia Markowska
  11. Program koła rozwijającego zainteresowania z historii „Tropiciele historii”, Bogdan Wójcik, uczniowie klas 4-6
  12. Program warsztatów plastycznychKocham tworzyć w klasach II i IV” – Halina Lichograj
  13. Przeciwdziałanie przemocy i agresji w klasach I-VI (do grudnia 2014r)- Urzęd Miasta; Monika Majewska