ROK SZKOLNY 2017/2018

Świetlica szkolna jest czynna od godziny 700 – 1700. W tym czasie uczniowie mogą ciekawie spędzić czas. Oferujemy interesujące zajęcia kształtujące właściwe postawy i umiejętności. Organizujemy różnorodne konkursy, w których może wziąć udział każdy uczeń. Opiekę nad dziećmi sprawują: p. A. Andrejuk, p. B. Pietruczuk, p. E. Piech, p. G. Szyc, p. K. Sosik, p P. Teodorczuk.

Przygotowujemy się do obchodów Święta Konstytucji.

Prace plastyczne

Wykonywanie masek.

Bal karnawałowy w świetlicy szkolnej.

Przygotowywanie ciasteczek na kiermasz świąteczny

Świąteczny wystrój świetlicy

Ptaki

Przedstawienie

Świetlica na sportowo

„Kto ty jesteś”

„Nasi ulubieńcy”

„Portret mojej Pani lub Pana”

Zabawy sportowe dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej.

Konkursy świetlicowe

ROK SZKOLNY 2016/2017

w których może wziąć udział każdy uczeń. Opiekę nad dziećmi sprawują:
p. Katarzyna Izbicka, P. Martw Grabiec, p. Marlena Kozioł, p. Monika Szupiluk,  p. Marzena Paszkowska, p. Ewa Piech, p. Anna Kozak, p. Zbigniew Stefanowicz, p. Bogdan Wójcik.

Nowe zajęcia już realizowane: Szachy w szkole - na zajęciach świetlicowych

Konkursy:

Spotkania:

ROK SZKOLNY 2015/2016

Regulamin rekrutacji do świetlicy szkolnej przy ZSO nr 2 im. Adama Mickiewicza w Białej Podlaskiej

ROK SZKOLNY 2014/2015

• Wizyta w Komendzie Miejskiej Policji
  • wiosenne krokusiki
  • Kiermasz świąteczny
  • Zajęcia świetlicowe
  • Laurki
  • Andrzejki w świetlicy
  • Spotkanie z policjantem

Od września 2014 roku funkcjonuje unowocześniona świetlica szkolna. Składa się
z dwóch obszernych pomieszczeń. Jedna z nich jest przeznaczone dla dzieci, które potrzebują wyciszenia, relaksu, wypoczynku lub chcą odrobić lekcje. Atrakcję stanowi kino domowe i nowoczesny telewizor. Dzieci maja możliwość oglądania bajek
i programów edukacyjnych na kolorowych, dużych pufach i wygodnej kanapie. Oko dzieci i rodziców cieszą nowe, kolorowe mebelki, stoliki, krzesełka przystosowane dla najmłodszych. Nasza świetlica jest miejscem, w którym wychowankowie czują się bezpieczniej, mogą spędzić czas z rówieśnikami w przyjemnej i życzliwej atmosferze.

Innowacja pedagogiczna pt. ”Świat zawodów na wesoło”.

”Kim chciałbym być w przyszłości. Poznajemy zawody”