2017-2018

 

Konkursy matematyczno przyrodnicze – osiągnięte miejsca

ROK SZKOLNY 2017/2018

 Lp. Rodzaj konkursu
Nazwa Osoba odpowiedzialna Uczniowie wyróżnieni

Termin

1. Konkurs Liga Matematyczna Beata Czerwińska Iwona Soroka Marta Zakrzewska Ewa Pałasz III miejsce kl 5A Michał Ratajczak Cały rok
2. Konkurs Kangur Beata Czerwińska Iwona Soroka Marta Zakrzewska Ewa Pałasz Bartosz Papiński klasa 7a – wyróżniony Nauczyciel przygotowujący:p. Beata Czerwińska Szymon Janicki Klasa 4a wyróżniony Nauczyciel przygotowujący:p. Iwona Soroka marzec
3. Konkurs „Alfik matematyczny”Beata Czerwińska Iwona SorokaMarta Zakrzewska Bartosz Papiński klasa 7a –bardzo dobry wynikNauczyciel przygotowujący:p. Beata Czerwińska Szymon Janicki Klasa 4a dobry wynikNauczyciel przygotowujący:p. Iwona Soroka 21 XI 2016
4. Konkurs „Międzynarodowy konkurs matematyczny”Iwona Soroka siedmioro uczniów z klas 4 – 7.
I miejsce zajęli Dominika Nieścioruk i Grzegorz Wojtan – klasa 7c (w swojej kategorii wiekowej klasy 6-7).
II miejsce zajął Szymon Janicki – klasa 4a (w swojej kategorii wiekowej klasy 4-5). Nauczyciel przygotowujący:p. Iwona Soroka
5. Konkurs „As matematyki” I miejsce zajęła Martyna Drążek -klasa 4b;II miejsce zajęła Wiktoria Bącik – klasa 4c;III miejsce zajęli Izabela Rudzka – klasa 4b.
6. Konkurs

„OZDOBA WIELKANOCNA W STYLU EKO”

I miejsce- Magdalena Rabęcka kl.  4bII miejsce –  Julia Major kl. Vb i Mikołaj Mazur kl. VI aIII miejsce-  Michalina Klimiuk kl. Vb i Filip Mikołajewski z kl. Vd Wyróżnienie- Zofia Zielińska kl. Vd, Zuzanna Korneluk k. VI a,  Ada Sobota kl. Vb, Lena Kosińska kl. 4b, Amelia  Kamińska kl. 4b, Bartek  Szarubka kl. 4b, Paweł Pawlak kl. 4b 
7. Konkurs

Bialska Liga Przyrodnicza

  
8. Konkurs

Matematyczny Konkurs Lubelskiego Kuratora Oświaty

Laureaci I etapu Patrycja Zakrzewska, Bartosz Papiński Laureat II etapu Bartosz Papiński

 

a)powiatowe

– Liga Matematyczna  – III miejsce Michał Ratajczak klasa 5a

b)wojewódzkie

–  konkurs przyrodniczy,

– matematyczny (Patrycja Zakrzewska, Bartosz Papiński klasa 7a  – zakwalifikowali się do  II etapu)

Bartosz Papiński – Laureat II etapu

c)ogólnopolskie

– konkurs matematyczny Alfik

d)międzynarodowe – x3

– konkurs matematyczny Kangur

– konkurs  matematyczny Oxford

konkurs  matematyczny Kangur

 

SUKCESY UCZNIÓW KLAS IV – VI

W KONKURSACH HUMANISTYCZNYCH

OGÓLNOPOLSKICH, WOJEWÓDZKICH, MIĘDZYSZKOLNYCH, SZKOLNYCH

w roku szkolnym 2017/ 2018

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO ALBUS 2018
  • Julia Sidoruk klasa IV d, 2 miejsce – tytuł laureata, nagroda książkowa
  • Jan Jahołkowski klasa IV d, 3 miejsce – tytuł laureata, nagroda książkowa
  • Natalia Szwaj klasa V d, 5 miejsce – tytuł laureata, nagroda książkowa
  • Helena Pietruczuk klasa IV d, 9 miejsce – tytuł laureata
  • Michał Tarasiuk klasa V d, 9 miejsce – tytuł laureata
  • Bartosz Karczmarz klasa IV d, 10 miejsce – tytuł laureata
  • Oliwia Skrzypiec klasa IV d, 11 miejsce – wyróżnienie
  • Michał Popławski klasa V d, 11 miejsce – wyróżnienie
  • Jakub Kuc klasa V d, 15 miejsce – wyróżnienie
  • Zofia Zielińska klasa V d, 15 miejsce – wyróżnienie

Nauczycielem przygotowującym uczniów do konkursu była p. E. Mojsa.

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ALBUS 2018
  • Aleksander Męczyński V b, 4 miejsce,tytuł laureata, nagroda książkowa
  • Bartosz Hołownia VII b, 7 miejsce,tytuł laureata
  • Michał Ratajczak V a, 8 miejsce, tytuł laureata
  • Bartosz Mazur kl. V a, 11 miejsce – wyróżnienie
  • Bartłomiej Dawidowski VII b, 13 miejsce – wyróżnienie
  • Paulina Iwaniuk VII b, 15 miejsce – wyróżnienie

Nauczycielem przygotowującym A. Męczyńskiego była p. D. Mularczyk a pozostałych uczniów p. K. Kowalczyk.

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ILUSTRACJA DO PATRIOTYCZNEGO UTWORU MARII KONOPNICKIEJ”

wyróżnienie – Weronika Włoszczyna, kl. IV c, opiekun p. H. Lichograj

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

  • WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTA ROKU 2018

Laureaci:

  • Martyna Drążek kl. IV b – nauczyciel p. J. Horbowiec
  • Natalia Jewtoszuk kl. VI b – nauczyciel p. E. Orzechowska

 

  • III WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI UTWORÓW ADAMA MICKIEWICZA

Wyróżnienie:

Gabriela Sawczuk kl. V c – nauczyciel p. E. Sołoducha

 

  • 37 WOJEWÓDZKI MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

Wyróżnienie:

Klara Gabir kl. V d – nauczyciel p. E. Mojsa

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

  • Międzyszkolny konkurs „Kahootyour English”

I miejsce –  Bartosz Hołownia kl. VIIb, nauczyciel p. K. Kowalczyk

III miejsce –  Paulina Iwaniuk kl. VII a, nauczyciel p. K. Kowalczyk

  • Konkurs „Bialski Mistrz Ortografii 2018”

laureat – II miejsce – Aleksander Męczyński kl. V b, nauczyciel p. E. Sołoducha

  • Konkurs „Żołnierze Wyklęci w walce o wolną Polskę 1944-1956”

I miejsce w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów– Jan Hornowski, kl. VIIc, nauczyciel przygotowujący – p. B.Wójcik

  • Bialska Liga Historyczna

VIII miejsce w kategorii klas piątych – Michał Ratajczak, kl. Va, nauczyciel p. B. Wójcik

  • Konkurs plastyczny na kartkę bożonarodzeniową
  • Weronika Zając, kl. V – wyróżnienie
  • Natalia Szwaj, kl. V – wyróżnienie

Opiekun p. H. Lichograj

  • Konkurs na „Najciekawszą kartkę wielkanocną”

Laureaci:

Liliana Pałęcka, kl. IV b – nauczyciel p. H. Lichograj

Aleksandra Domańska, kl. V a – nauczyciel p. H. Lichograj

  • Konkurs plastyczny „Ziemia – planeta ludzi. Jak długo?”

I miejsce – Julia Nitek, kl. VI b – nauczyciel p. H. Lichograj

  • Konkurs plastyczny „Bajki, bajeczki”

I miejsce – Patrycja Iwaniuk, kl. IV a

II miejsce – Julia Sidoruk, kl. IV d

III miejsce – Liliana Pałęcka, kl. IV b

Opiekun p. H. Lichograj

  • Konkurs plastyczny „Znany bialczanin w karykaturze 2018”

Wyróżnienie:

  • Izabela Sochacka, kl. VII a, opiekun p. H. Lichograj
  • Konkurs piosenki majowej „Biało-Czerwona Piosenka”

III miejsce Laura Mężyk  kl.VI b – nauczyciel A. Makarewicz

  • Festiwal piosenki „Słońce w każdym”

I miejsce  Zuzanna Janik  kl. V c

III miejsce Maja Semeniuk  kl. IV c – nauczyciel A. Makarewicz

  • Międzyszkolny konkurs Kolęd I Pastorałek „Maleńka Miłość”
  • Maja Semeniuk IV c-  wyróżnienie
  • Laura Mężyk kl.6b – wyróżnienie, nauczyciel A. Makarewicz
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zwierzęta polskich lasów i pól”

klasy 4 – 5

I miejsce– Kornel Prażmo,kl. V b

II miejsce – Julia Sidoruk, kl. IV d

III miejsce – Agata Kopryjaniuk,kl. IV a

Nauczyciel p. H. Lichograj

klasy 6 – 7

I miejsce – Natalia Jewtoszuk, kl. VI b

II miejsce – Bartosz Hołownia ,kl. VII b

Nauczyciel p. H. Lichograj

KONKURSY SZKOLNE

  • Szkolny konkurs kolęd i pastorałek „Hej kolęda, kolęda” dla klas 4-7

klasa 4

I miejsce –Hanna Kępczyńska kl. IV c

II miejsce –Maja Semeniuk kl.IV c; Jan Jahołkowski kl.IV d

III miejsce –Zuzanna Jasińska kl.IV a; Joanna  Łajtar kl.IV d

Wyróżnienie–Maksymilian Smoliński kl. IV b; Wiktoria Sawczuk kl. IV a

klasa 5

I miejsce –Oliwia Brodacka  kl. V c

II miejsce –Julia Chałas  kl. V a

III miejsce –Gabriela Turek   kl. V c

Wyróżnienie –Maja Ignaciuk  kl. V b

klasa 6

I  miejsce –Laura Mężyk   kl. VI b

II miejsce–Magda Steckiewicz   kl. VI a

III miejsce –Julia Stawarz   kl. VI a

( n-l A. Makarewicz)

  • Konkurs plastyczny „Ilustracje do utworów Adama Mickiewicza”

Kategoria – klasy 4:

I miejsce – Julia Sidoruk, kl. IV d

II miejsce – Aurelia Grzybowska, kl. IV d

III miejsce – Martyna Drążek, kl. IV b

Wyróżnienie – Gabriel Ciok, kl. IV b

Kategoria – klasy 5:

I miejsce – Gabriela Turek, kl. V c

II miejsce – Aleksandra Kaczanowicz, kl. V a

III miejsce – Oliwia Brodacka, kl. V c

Wyróżnienie–Klaudiusz Maksymiuk, kl. V a

Kategoria – klasy 6:

I miejsce –Natalia Włoszczyna, kl. VI b

II miejsce – Julia Hryciuk, kl. VI b

III miejsce  – Wiktoria Orlińska, kl. VI a

Wyróżnienie – Kacper Artyszuk, kl. VI b

Kategoria – klasy 7:

I miejsce –Izabela Sochacka, kl. VII a

II miejsce – Julia Sadownik, kl. VII a

III miejsce – Paulina Popiełowska, kl. VII c

Wyróżnienie –Wojciech Osiński, kl. VII b– nauczyciel p. H. Lichograj

  • Konkurs plastyczny dla klas IV – VII „Idzie wiosna!”

I miejsce – Gabriela Turek, kl. V c, Julia Sidoruk, kl. IV d

II miejsce – Magdalena Rabęcka, kl. IV b, Natalia Dawidiuk, kl. VII b

III miejsce – Dominika Zając, kl. V c, Natalia Szwaj, kl. V a

Wyróżnienia:

Aleksandra Wyrzykowska, kl. IV b

Oliwia Brodacka, kl. V c

Monika Wawrzak, kl. VI b

Michał Ratajczak, kl. V a

Kamila Dłużewska, kl. VI b– nauczyciel p. H. Lichograj

  • Konkurs plastyczny dla klas II – VII „Kartka wielkanocna 2018”

I miejsce – Mateusz Łukasiak, kl. VI a, Julia Sidoruk, kl. IV d

II miejsce – Angelika Jóźwiak, kl.VI a, Oliwia Swend, kl. VII b, Michalina Klimiuk, kl.V b

III miejsce – Klaudiusz Maksymiuk, kl. V a, Natalia Gierej, kl.VI a, Laura Baj, kl. II a

Wyróżnienia: Oliwia Brodacka, kl.V c, JoannaŁajtar, kl.IV d, Adrian Rumik, kl. IV b

Nauczyciel p. H. Lichograj

  • Konkurs plastyczny na plakat „Bądźmy eco – logiczni”

I miejsce – Weronika Włoszczyna, kl. IV c; Bartosz Hołownia, kl. VII b

II miejsce – Weronika Czublun, kl. IV a; Julia Sadownik, kl. VII a

III miejsce – Mateusz Łukasiak, kl. VI a; Paulina Iwaniuk, kl. VII a

Wyróżnienie: Monika Makarewicz, kl. VII c; Natalia Dawidiuk, kl. VII b

Nauczyciel p. H. Lichograj

  • Konkurs plastyczny dla klas IV – VI „Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych”

I miejsce – Gabriela Sawczuk, kl. V c, Martyna Drążek, kl. IV b

II miejsce – Magdalena Rabęcka, kl. IV b, Monika Wawrzak, kl. VI b

III miejsce – Oliwia Rudzka, kl. IV b, Bartłomiej Dawidowski, kl. VII b, Oliwia Skrzypiec, kl. IV d

Wyróżnienia: Szymon Dobrasiewicz, kl. IV c, Amelia Steciuk, kl. IV c

Nauczyciel uczący p. H. Lichograj

  • Konkurs wiedzy o Janie Pawle II dla klas IV – VI

I miejsce – Julia Stawarz, kl. VI a

II miejsce – Oliwia Wojewódzka, kl. Va

III miejsce – Gabriela Turyk, kl. V a

  • Konkurs plastyczny „Idziemy z Jezusem Drogą Krzyżową”

klasy IV – VII:

I miejsce – Kacper Baran, kl. VI a; Mateusz Łukasiak, kl. VI a

II miejsce – Natalia Gierej, kl. VI a; Liliana Pałęcka, kl. IV b

III miejsce – Agata Kopryjaniuk, kl. IV a; Alicja Rypina, kl. VI a

Wyróżnienie: Julia Stawarz, kl. VI a; Zuzanna Korneluk, kl. VI a

  • Konkurs wiedzy o baśniach dla uczniów klas czwartych „Znamy baśnie”

I miejsce – Julia Sidoruk, kl. IV d (n-l p. E. Mojsa)

II miejsce – Patrycja Iwaniuk, kl. IV a (n-l p. A. Andrejuk)

III miejsce – Lena Szołucha, kl. IV c (n-l p. J. Horbowiec)

  • Szkolny konkurs ortograficzny dla klas IV – VI „Potyczki z ortografią”

I miejsce – Julia Sadownik, kl. VII a (n-l p. E. Orzechowska)

II miejsce – Jan Hornowski, kl. VII c (n-l p. M. Steckiewicz)

III miejsce – Paweł Łukaszuk, kl. VI b (n-l p. E. Orzechowska)

 

 

Sukcesy uczniów w edukacji wczesnoszkolnej
w roku szkolnym 2017/2018

 

„Międzynarodowy wiosenny konkurs matematyczny – Matematyk”
II miejsce Michał Dragan klasa II B opiekun Ewa Romaniuk

 

 „Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur” kategoria Żaczek

Laureat: Michał Dragan klasa II B opiekun Ewa Romaniuk

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik 2018”

Nagroda główna:
Olivier Bogucki klasa I A opiekun Bożena Szewczuk

Wiktor Najdyhor klasa I A opiekun Bożena Szewczuk

Nagroda:
Aleksander Jańczuk klasa  I A opiekun Bożena Szewczuk

Miłosz Kuzawski klasa I A opiekun Bożena Szewczuk
Maciej Pasternak klasa I A opiekun Bożena Szewczuk

Krzysztof Romaniuk klasa I A opiekun Bożena Szewczuk

Wyróżnienie:

Sebastian Kordaczuk  klasa I A opiekun Bożena Szewczuk

Izabela Semeniuk klasa I A opiekun Bożena Szewczuk

Zuzanna Sowa  klasa I A opiekun Bożena Szewczuk

Olga Wydra klas I A opiekun Bożena Szewczuk

Martyna Zarczuk  klasa I A opiekun Bożena Szewczuk

Michał Bednarek klasa III C opiekun Małgorzata Szendel

Igor Czyrko klasa III C opiekun Małgorzata Szendel

Filip Matusz klasa III C opiekun Małgorzata Szendel

Angelika Wieczorek klasa III D opiekun Grażyna Frańczuk

Aniela Gadaj  klasa III E opiekun Sylwia Radecka

Eryk Kulesza klasa III E opiekun Sylwia Radecka

Oliwia Rogoźnicka klasa III E opiekun Sylwia Radecka

„Polonista roku 2018”

 Laureat: Eryk Kulesza  klasa III E opiekun Sylwia Radecka

„Mały Konkurs Ortograficzny”

II miejsce Eryk Kulesza klasa III E opiekun Sylwia Radecka

 

Mini Liga Matematyczna klas 2

I miejsce Michał Dragan klasa II B opiekun Ewa Romaniuk
III miejsce Gabriela Baj klasa II B opiekun Ewa Romaniuk
V miejsce Agata Tarasiuk klasa II A opiekun Marta Porządna – Wójcik
VII miejsce Jan Jadczuk  klasa II B opiekun Ewa Romaniuk
X miejsce Rafał Hołowania klasa II A opiekun Marta Porządna – Wójcik
X miejsce Jakub Żeleźncki  klasa II B opiekun Ewa Romaniuk

 

Mała Liga Matematyczna

III miejsce Michał Bednarek klasa III C opiekun Małgorzata Szendel

VI miejsce Dragan Michał klasa klasa II B opiekun Ewa Romamiuk

VII miejsce Igor Burczak klasa III B opiekun Agnieszka Mieleszczuk

VIII miejsce Filip Matusz klasa klasa III C opiekun Małgorzata Szendel

X miejsce Igor Czyrko – klasa III C opiekun Małgorzata Szendel

 

„Wierszobranie”
konkurs organizowany przez BCK Klub Kultury „Eureka”

Laureat: Gabriela Makaruk klasa 0 A opiekun Zofia Turska

„Żołnierze wyklęci”

Wyróżnienie:
Szymon Smoliński klasa III E opiekun Sylwia Radecka
Aniela Gadaj klasa III E opiekun Sylwia Radecka
Małgorzata Malik klasa III E opiekun Sylwia Radecka
Marika Jarosz klasa III E opiekun Sylwia Radecka

 

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW.

Nauczycielami przygotowującymi uczniów do zawodów sportowych  byli p. Joanna Biała – Sobieraj, p. Maciej Sobieraj.

KADRA  POLSKI

  • Przemysław Peryt kl. II a reprezentant Polski w piłce siatkowej U 16/17.

KADRA  WOJEWÓDZKA

  • Przemysław Peryt, Michał Mirosławski, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec kl. II a, Damian Langowski kl. VII a – reprezentanci Kadry Nadziei Olimpijskich w piłce siatkowej.
  • Dominik Słowik, Sebastian Jachimski, Kacper Pietruk kl. VII a – reprezentanci Wojewódzkiej Kadry Wojewódzkiej Młodzika w piłce siatkowej.

ZAWODY  OGÓLNOPOLSKIE

  • I miejsce Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej.
  • IV miejsce Półfinał Mistrzostwa Polski Młodzików w Piłce Siatkowej.
    Michał Mirosławski, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Dawid Drąg, Igor Bobruk, Patryk Pykacz, Jakub Gawęda kl. II a, Damian Langowski, Dominik Słowik kl. VII a.
  • I miejsce Regionalny Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.
    Przemysław Peryt, Michał Mirosławski, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Patryk Pykacz kl. II a.
  • II miejsce Regionalny Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.
    Kacper Pietruk, Dominik Słowik, Sebastian Jachimski kl. VII a.
  • VI miejsce Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców.
    Żurawski Rafał kl. III a, Michał Mirosławski, Przemysław Peryt,  Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Igor Bobruk, Jakub Gawęda kl. II a, Damian Langowski, Dominik Słowik kl. VII a.

ZAWODY  WOJEWÓDZKIE

  • I miejsce, złoty medal – Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców.
    Rafał Żurawski, Karol Kupiński, Mateusz Ossowski, Tomasz Garbowicz kl. III a, Michał Mirosławski, Przemysław Peryt,  Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Igor Bobruk, Jakub Gawęda, Patryk Pykacz, Dawid Drąg  II a, Damian Langowski kl. VII a.
  • III miejsce, brązowy medal – Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców.
    Żurawski Rafał kl. III a, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński II a.
  • II miejsce, srebrny medal – Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce Chłopców.
    Maciej Jasiński, Hubert Librant, Mikołaj Mazur, Wiktor Łukasiak, Igor Kulawiec, Nataniel Jóźwiak, Mateusz Łukasiak, Ignacy Semeniuk, Karpiuk Mateusz, Kamil Kuczewski kl. VI a, Bartosz Mazur kl. V a.
  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder + Sport” kat. trójki.
    Bartosz Mazur, Michał Ratajczak, Oliwer Chodyka kl. V a.
  • II miejsce, srebrny medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder + Sport” kat. dwójki.
    Sebastian Mirończuk, Szymon Ostapski kl. IV a.
  • II miejsce, srebrny medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder + Sport” kat. czwórki.
    Maciej Jasiński, Hubert Librant, Mikołaj Mazur, Wiktor Łukasiak kl. VI a.
  • II miejsce, srebrny medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej.
    Michał Mirosławski, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Dawid Drąg, Igor Bobruk, Patryk Pykacz, Jakub Gawęda kl. II a, Damian Langowski, Dominik Słowik kl. VII a.
  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Kadetów w Piłce Siatkowej.

Rafał Żurawski, Karol Kupiński, Mateusz Ossowski, Tomasz Garbowicz kl. III a, Michał Mirosławski,  Przemysław Peryt,  Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Patryk Pykacz, kl. II a, Damian Langowski kl. VII a

 

SUKCESY SPORTOWE  W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
W ROKU SZKOLNYM  2017/2018

 

KADRA WOJEWÓDZKA

  • Martyna Najdyhor – reprezentantka Kadry Wojewódzkiej na Turnieju Nadziei Olimpijskich w piłce siatkowej.
  • Wiktoria Pykacz, Aleksandra Chylimoniuk, Martyna Najdyhor – reprezentantki Kadry Wojewódzkiej w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce siatkowej.
  • Paulina Iwaniuk, Iga Pykacz, Izabela Sochacka, Oliwia Białowąs
    Dominika Zalewska, Zuzanna Korneluk – powołane do Kadry Wojewódzkiej
    w piłce siatkowej dziewcząt

ZAWODY  OGÓLNOPOLSKIE

  • V miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodziczek
    w Piłce Siatkowej
             Martyna Najdyhor,  Natala Arseniuk, Anastazja Mościcka,
    Izabela Sochacka, Paulina Iwaniuk, Iga Pykacz, Dominika Zalewska,
    Oliwia Białowąs, Patrycja Zakrzewska, Dominika Daniluk
  • IV miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Kadetek w Piłce Siatkowej
    Aleksandra Chylimoniuk, Wiktoria Pykacz, Martyna Najdyhor,
    Anastazja Mościcka
  • XII miejsce w Mistrzostwach Polski Dzieci w mini siatkówce
    dziewcząt  „czwórki”Dominika Zalewska, Anna Kasztelan,
    Zuzanna Korneluk, Julia Kuszneruk, Zuzanna Remblewska,
    Andżelika Jóźwiak, Wiktoria Klejnowska, Karolina Ladwiniec,
    Natalia Gierej, Wiktoria Orlińska, Julia Stawarz
  • I miejsce w Regionalnym Turnieju Talentów Siatkarskich OśrodkówDominika Zalewska,  Zuzanna Korneluk
  • III miejsce w Regionalnym Turnieju Talentów Siatkarskich OśrodkówPaulina Iwaniuk, Izabela Sochacka, Iga Pykacz
  • VI miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski Młodziczek
    w siatkówce plażowej
    Martyna Najdyhor, Anastazja Mościcka

ZAWODY  WOJEWÓDZKIE

  • I miejsce i złoty medal w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci
    w mini  siatkówce dziewcząt „czwórki”
    Dominika Zalewska, Anna Kasztelan, Zuzanna Korneluk, Julia Kuszneruk,
    Zuzanna Remblewska, Andżelika Jóźwiak, Wiktoria Klejnowska,
    Karolina Ladwiniec, Natalia Gierej, Wiktoria Orlińska, Julia Stawarz
  • II miejsce i srebrny medal w Mistrzostwach Województwa Kadetek
    w piłce siatkowej
    Aleksandra Chylimoniuk, Wiktoria Pykacz, Martyna Najdyhor,
    Anastazja Mościcka
  • III miejsce i brązowy medal w Mistrzostwach Województwa Młodziczek
    w piłce siatkowej
    Martyna Najdyhor,  Natalia Arseniuk, Anastazja Mościcka,
    Izabela Sochacka, Paulina Iwaniuk, Iga Pykacz, Dominika Zalewska,
    Oliwia Białowąs, Patrycja Zakrzewska, Dominika Daniluk
  • III miejsce i brązowy medal w Mistrzostwach Województwa
    w mini siatkówce  dziewcząt „Kinder + Sport” kat. „dwójki”.
    Patrycja Iwaniuk, Weronika Pietruk, Aleksandra Tarasiuk,
    Weronika Czublun
  • IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodziczek
    w siatkówce plażowej
    Martyna Najdyhor, Anastazja Mościcka

 

 


Uczniowie wyróżniający się w nauce

 

 



SUKCESY  UCZNIÓW
ZESTAWIENIE KONKURSÓW POZASZKOLNYCH  PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

SUKCESY UCZNIÓW ZESTAWIENIE KONKURSÓW POZASZKOLNYCH PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

SUKCESY W  KONKURSACH MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

SUKCESY W KONKURSACH MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

SUKCESY  UCZNIÓW EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

SUKCESY UCZNIÓW EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

Wyniki konkursów przedmiotowych

Konkurs Matematyczny Kangur

 

Festiwal piosenki angielskiej.

Festiwal Piosenki Angielskiej

 

 

 

 



SUKCESY  UCZNIÓW EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

SUKCESY UCZNIÓW EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

ZESTAWIENIE KONKURSÓW POZASZKOLNYCH  PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

SUKCESY W PRZEDMIOTACH HUMANISTYCZNYCH

 

SUKCESY W  KONKURSACH MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

SUKCESY W KONKURSACH MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH