Rok Szkolny 2018/2019

II Etap kuratoryjnych konkursów przedmiotowych 2018/2019

Przekazuję Państwu oficjalny komunikat Wojewódzkiej Komisji Konkursowej w Lublinie z dnia 11 grudnia 2018r dotyczący wyników II etapu konkursów przedmiotowych.
W związku z błędami w zadaniach nr 2 i 12 II etapu konkursu przedmiotowego z MATEMATYKI dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego w roku szkolnym 2018/2019, WSZYSCY UCZNIOWIE, KTÓRZY BRALI UDZIAŁ W ETAPIE II KONKURSU, ZOSTAJĄ ZAKWALIFIKOWANI DO III ETAPU (wojewódzkiego)

W związku z tym gratulujemy uczniom (finalistom), ich rodzicom oraz nauczycielom przygotowującym i życzymy osiągnięcia statusu LAUREATA.

  1. Papiński Bartosz klasa 8a – Beata Czerwińska
  2. Nieścioruk Dominika klasa 8c – Iwona Soroka
  3. Zakrzewska Patrycja klasa 8a – Beata Czerwińska

III etap konkursów 27.02.2019r.

I etap konkursów przedmiotowych 2018/2019

Bardzo miło nam jest poinformować Państwa o 11 uczniach szkoły Podstawowej, którzy przeszli do drugiego etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

Konkurs polonistyczny

1. Dawidowski Bartłomiej klasa 8b – Ewa Sołoducha
2. Hołownia Bartosz klasa 8b – Ewa Sołoducha
3. Jewtoszuk Natalia klasa 7b – Mirosława Steckiewicz

Konkurs z języka angielskiego

1. Dawidowski Bartłomiej 8b – Katarzyna Kowalczyk
2. Hołownia Bartosz klasa 8b – Katarzyna Kowalczyk
3. Jaskólski Wiktor klasa 8c – Dorota Mularczyk
4. Nitek Julia klasa 7b – Dorota Mularczyk

Konkurs matematyczny

1. Papiński Bartosz klasa 8a – Beata Czerwińska
2. Nieścioruk Dominika klasa 8c – Iwona Soroka
3. Zakrzewska Patrycja klasa 8a – Beata Czerwińska

Konkurs historyczny

1. Hornowski Jan klasa 8 c – Bogdan Wójcik

WSZYSTKIM uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom przygotowującym serdecznie gratulujemy i życzymy uzyskania tytułu laureata.

II etap konkursów przedmiotowych, odbywa się na terenie szkoły w terminach:

-język angielski 16.11.2018r
-historyczny 22.11.2018rr
-polonistyczny 23.11.2018r
-matematyczny 27.11.2018r