ROK SZKOLNY 2018/2019

  • Zajęcia rozwijające z religii – „Koło religijne” – w klasie III b; środa 13.50-14.35 dwa razy w miesiącu sala 209.

 

 

 

 ROK SZKOLNY 2017/2018

 



 ROK SZKOLNY 2016/2017

ZESTAWIENIE ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Nowe zajęcia już realizowane: Zajęcia z robotyki w klasach I-III
Nowe zajęcia już realizowane: Szachy w szkole - zajęcia świetlicowe

 

L.P.

Nauczyciel Rodzaj zajęć pozalekcyjnych Termin Sala
1 Alina Sosik Zajęcia wyrównujące wiadomości z edukacji polonistycznej i matematycznej Wtorek
11:50-12:25
203
2 Alina Sosik Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne i matematyczne Piątek
8:00-08:45
203
3 Ewa Romaniuk Zajęcia wyrównujące wiadomości z edukacji polonistycznej i matematycznej Piątek
8:00-08:45
206
4 Ewa Romaniuk Zajęcia rozwijające z języka polskiego i matematyki Środa
12:55-13:40
206
5 Bożena Szewczuk Eksperymentujemy-zajęcia rozwijające umiejętności matematyczno-przyrodnicze Poniedziałek
12:45-13:30   Czwartek
11:50-12:30
112
6 Zofia Turska Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne i matematyczne Poniedziałek   12:55-13:40   Piątek
8:00-08:45
111
7 Agnieszka Mieleszczuk Zajęcia rozwijające z języka polskiego i matematyki Czwartek
12:55-13:40
211
8 Agnieszka Mieleszczuk Zajęcia wyrównujące wiadomości z edukacji polonistycznej i matematycznej Piątek
11:50-12:35
211
9 Małgorzata Szendel Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczno-przyrodnicze „Chcę wiedzieć więcej” Piątek
12:55-13:40
201
10 Małgorzata Szendel Zajęcia wyrównujące wiadomości z edukacji polonistycznej i matematycznej Środa
12:35-13:10
201
11 Małgorzata Szendel Zajęcia terapeutyczne Piątek
12:35-13:10
201
12 Dorota Just „Łamańce językowe” – gry i zabawy logopedyczne Wtorek
13:00-14:30
12
13 Grażyna Franczuk Zajęcia wyrównujące wiadomości z edukacji polonistycznej i matematycznej Poniedziałek   12:55-13:40 209
14 Grażyna Franczuk Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne i matematyczne Piątek
12:55-13:40
209
15 Marta Porządna-Wójcik Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne i matematyczne Piątek
08:00-08:45
205
16 Marta Porządna-Wójcik Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego i matematyki Czwartek
12:45-13:30
205
17 Jolanta Hawryluk Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne i matematyczne Poniedziałek
11:50-12:35
212
18 Jolanta Hawryluk Zajęcia wyrównujące wiadomości z edukacji polonistycznej i matematycznej Piątek
8:00-08:45
212
19 Dorota Domańska Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego Wtorek
12:55-13:40
213
20 Dorota Domańska Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczno-ortograficzne Poniedziałek
12:55-13:40
213
21 Sylwia Radecka Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego Poniedziałek
11:30-12:35
210
22 Sylwia Radecka Zajęcia wyrównujące wiadomości z edukacji polonistycznej i matematycznej Wtorek
12:35-13:40
210
23 Halina Lichograj Warsztaty plastyczne „Kocham tworzyć” Środa
13:50-14:35
108
24 Magdalena Symeczko Zajęcia wyrównujące wiedzę z  języka polskiego Czwartek
12:35-13:10
25 Joanna Sobieraj Zajęcia sportowe chłopców Poniedziałek
12:45-13:45
26 Beata Wójtowicz Zajęcia sportowe dziewcząt Poniedziałek
13:40-14:35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



ROK SZKOLNY 2015/2016

ZESTAWIENIE ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Lp.

Nauczyciel

Rodzaj
zajęć pozalekcyjnych

Sala

Godzina

1.

Marta
Porządna – Wójcik

Zajęcia
wyrównawcze.

208

środa

13.50-14.20

2.

Alina
Sosik

Zajęcia
z zastosowaniem teorii inteligencji wielorakich

H.
Gardnera w rozwijaniu zdolności dziecka oraz rozbudzaniu jego zainteresowań
„Wiedza – kluczem do sukcesu”

203

poniedziałek

11.50 –
12.35

3.

Alina
Sosik

Zajęcia
komputerowe

107

środa

10.45 – 11.30

4.

Agnieszka
Mieleszczuk

Zajęcia
z zastosowaniem teorii inteligencji wielorakich

H.
Gardnera w rozwijaniu zdolności dziecka oraz rozbudzaniu jego zainteresowań
„Wiedza – kluczem do sukcesu”

205

czwartek

11.50 –
12.35

5.

Agnieszka
Mieleszczuk

Zajęcia
komputerowe

107

piątek

12.55 –
13.40

6.

Małgorzata
Szendel

Zajęcia
z zastosowaniem teorii inteligencji wielorakich

H.
Gardnera w rozwijaniu zdolności dziecka oraz rozbudzaniu jego zainteresowań
„Wiedza – kluczem do sukcesu”

206

czwartek

11.50 –
12.35

7.

Małgorzata
Szendel

Zajęcia
komputerowe

105

środa

8.55 –
9.40

8.

Grażyna
Frańczuk

Zajęcia
z zastosowaniem teorii inteligencji wielorakich

H.
Gardnera w rozwijaniu zdolności dziecka oraz rozbudzaniu jego zainteresowań
„Wiedza – kluczem do sukcesu”

209

12.55 –
13.40

9.

Grażyna
Frańczuk

Zajęcia
komputerowe

105

poniedziałek

10.45 –
11.30

10.

Sylwia
Radecka

Zajęcia
z zastosowaniem teorii inteligencji wielorakich

H.
Gardnera w rozwijaniu zdolności dziecka oraz rozbudzaniu jego zainteresowań
„Wiedza – kluczem do sukcesu”

210

środa

12.35 –
13.40

11.

Sylwia
Radecka

Zajęcia
komputerowe

107

piątek

11.50 –
12.35

12.

Dorota
Domańska

Zajęcia
rozwijające zainteresowania teatralne

201

poniedziałek

12.50 –
14.15

13.

Dorota Domańska

Zajęcia
rozwijające zainteresowania polonistyczno – ortograficzne

107

środa

12.50 –
13.40

14.

Dorota Domańska

Zajęcia rozwijające zainteresowania – matematyczne

213

czwartek

11.50 –
12.35

15.

Marta
Dakus

Zajęcia
rozwijające zainteresowania z edukacji polonistycznej

211

wtorek

8.00

16.

Marta
Dakus

Zajęcia
wyrównujące umiejętności z edukacji polonistycznej

211

środa

12.55 –
13.40

17.

Marta
Dakus

Gry zespołowe i zabawy ruchowe dla dziewcząt klas II

sala gimnastyczna

czwartki

14.35 –
16.00

18.

Zofia
Turska

Zajęcia
rozwijające zainteresowania z edukacji polonistycznej

212

poniedziałek

10.45 –
11.30

19.

Zofia
Turska

Zajęcia
rozwijające zainteresowania z edukacji matematycznej

212

środa

11.50 –
12.30

20.

Bożena
Szewczuk

„Łamigłówki
mądrej główki” – zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne

213

poniedziałek

11.50 –
12.35

21.

Bożena
Szewczuk

„Łamigłówki
mądrej główki” – zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodnicze

213

czwartek

11.50 –
12.35

22.

Ewa
Romaniuk

Zajęcia
rozwijające zainteresowania polonistyczne – przygotowujące do konkursów

112

środa

12.55 –
13.40

23.

Ewa
Romaniuk

Zajęcia
wyrównujące

112

czwartek

12.55 –
13.40

24.

Dorota
Just

Zajęcia
rozwijające zainteresowania polonistyczne i matematyczne– przygotowujące do
konkursów

111

poniedziałek

12.40 –
13.25

25.

Dorota
Just

Zajęcia
wyrównujące

111

wtorek

12.40 –
13.25

26.

Elżbieta
Szyc

Zajęcia
rozwijające zainteresowania polonistyczne i matematyczne

110

poniedziałek

12.55 –
13.40

27.

Elżbieta
Szyc

Zajęcia
wyrównawcze

110

czwartek

8.55 –
9.40

28.

Jolanta
Hawryluk

Zajęcia
rozwijające zainteresowania polonistyczne i matematyczne

109

środa

12.40 –
13.25

29.

Jolanta
Hawryluk

Zajęcia
wyrównawcze

109

śoda

12.40 –
13.25

30.

Joanna Sobieraj

Zajęcia rekreacyjno-sportowe – gry zespołowe i zabawy ruchowe dla chłopców klas III.

boisko „Orlik” / sala gimnastyczna

Poniedziałek

15:30 – 16:30

31.

Beata Wójtowicz

Zajęcia rekreacyjno-sportowe – gry zespołowe i zabawy ruchowe dla dziewcząt klas II i III.

sala gimnastyczna

Poniedziałek

14.35 – 16.05