ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA UCZNIÓW SP 6
w  roku szkolnym 2018/2019

 

Wykaz zajęć realizowanych w świetlicy szkolnej
w roku szkolnym 2018/2019

  • zajęcia plastyczne -poniedziałek,środa  od 7.00 do 8.00
  • zajęcia rekreacyjno- sportowe -wtorek, czwartek od 12.55 do 13.40
  • zajęcia komputerowe -środa od 13.50 do 14.35

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

 nazwa zajęć prowadzący termin czas trwania sala
zajęcia z języka polskiego dla uczniów  kl. 7-8 Mirosława  Steckiewicz

 

wtorek 13.45-14.30 121
zajęcia z języka angielskiego (przygotowujące do konkursów) dla uczniów klasy piątej Katarzyna Kowalczyk środa co drugi tydzień 13.50-14.35 108
zajęcia z uczniem zdolnym z języka angielskiego Radosław Huszał czwartek 13.50- 14.35 112
zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka rosyjskiego dla uczniów  klasy ósmej Alicja Andrejuk piątek co drugi tydzień 13.45-14.30 228
zajęcia z historii – przygotowanie do konkursów Bogdan Wójcik czwartek 8.00-8.45 108
czwartek 12.55-13.40 107
piątek 12.35-13.40 103
zajęcia z religii w klasie III b Małgorzata  Kubalska środa dwa razy w miesiącu 13.50-14.35 209
zajęcia muzyczne dla klas 4-8 i  PG Agnieszka  Makarewicz środa 14.45-15.30 223
kółko teatralne Alicja Andrejuk, Mirosława Steckiewicz piątek co drugi tydzień 13.45-15.15 121

ZAJĘCIA WYNIKAJĄCE Z UDZIELANEJ W SZKOLE PPP

zajęcia z języka polskiego  ppp w klasach IV-VI Jolanta Horbowiec czwartek 14.45-15.30 221
zajęcia z języka polskiego  ppp w klasach VI i VII Ewa Sołoducha czwartek 14.45- 15.30 124
zajęcia z języka polskiego  ppp w klasach  VIII Ewa Sołoducha środa 15.40- 16.30 124
zajęcia z języka polskiego  ppp w klasach trzecich gimnazjum Jolanta Horbowiec piątek 13.50-14.35 221

 

Zajęcia dodatkowe zespołu matematyczno – przyrodniczego

Rodzaj zajęć Termin Klasa Prowadzący
ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA MATEMATYCZNE 1-2 razy w tygodniu, w zależności od możliwości czasowych ucznia Klasy 6a i 8 Beata Czerwińska

Sala 126

ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA MATEMATYCZNE 1-2 razy w tygodniu, w zależności od możliwości czasowych ucznia Klasa 8 Iwona Soroka

Sala 109

ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA

BIOLOGICZNE

CZWARTEK

14.35 – 15.20

Kl 5 (co2 tygodnie) Marta Grabiec

Sala 125

WYRÓWNUJĄCE WIEDZĘ

BIOLOGICZNĄ

WTOREK

13.45 – 14.30 lub

8.00 – 8.45

 

Kl 4 (co2 tygodnie) Aneta Bogucka

Sala 110

ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA

BIOLOGICZNE

PIĄTEK

13.45 – 14.30

Klasy 4-6 Aneta Bogucka

Sala 110

 

Zajęcia pozalekcyjne realizowane w ramach projektu  

„Z wiedzą i doświadczeniem świat będzie nasz”

w roku szkolnym 2018/2019

W każdej grupie odbędzie się 50 godzin zajęć (2 godziny/tydzień)

Klasy VIII

Matematyka

8 A

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Grupa 16 – Beata Czerwińska

Grupa 17 – Iwona Soroka

Zajęcia wyrównujące wiedzę

Grupa 21 – Irena Maciejewska

8 B

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Grupa 18 – Ewa Pałasz

Grupa 19 – Beata Czerwińska

Zajęcia wyrównujące wiedzę

Grupa 22 – Irena Maciejewska

8 C

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Grupa 20 – Iwona Soroka

Zajęcia wyrównujące wiedzę

Grupa 23 – Beata Czerwińska

Grupa 24 – Ewa Pałasz

3 B

Zajęcia wyrównujące wiedzę

Grupa 25 – Ewa Romaniuk

 

Klasy VIII

Zajęcia z języka angielskiego

8 A

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Grupa 16 – Katarzyna Kowalczyk

Grupa 17 – Magda Chomiuk

Zajęcia wyrównujące wiedzę

Grupa 21 – Paweł Teodorczuk

8 B

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Grupa 18 – Magda Chomiuk

Zajęcia wyrównujące wiedzę

Grupa 22 – Paweł Teodorczuk

Grupa 23 – Radosław Huszał

8 C

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Grupa 19 – Magda Chomiuk

Zajęcia wyrównujące wiedzę

Grupa 24 – Paweł Teodorczuk

Grupa 25 – Radosław Huszał

3 B

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Grupa 20 – Katarzyna Kowalczyk

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Warsztaty przyrodnicze 

Grupa 4 – Danuta Szyc w klasie V D

Zajęcia z programowania

Grupa 4– Dariusz Sokolnicki (klasy 5)

 

 



Zajęcia Pozalekcyjne Dla Uczniów SP 6
w  roku szkolnego 2017/2018

Zajęcia szachowe

 

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania Prowadzący Termin  Czas trwania zajęć  Sala
Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego dla kl. VII Katarzyna Kowalczyk czwartek (co drugi tydzień) 8.00 – 8.45 108
Koło religijne dla kl. II b Małgorzata Kubalska środa 12.55 – 13.40 109
Koło religijne dla kl. IV Małgorzata Kubalska czwartek (co drugi tydzień) 13.50 – 14.35 109
Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego dla kl. V Dorota Mularczyk piątek 13.50 – 14.35 13
Zajęcia rozwijające z języka polskiego dla kl. V b i V c Ewa Sołoducha czwartek 13.50 – 14.35 121
Zajęcia rozwijające z języka polskiego dla kl. VII b Ewa Sołoducha środa 14.45 – 15.30 121
Zajęcia rozwijające z języka polskiego dla kl. VI Ewa Orzechowska czwartek 14.45 – 15.30 14
 zajęcia rozwijające z języka polskiego dla uczniów klasy 4d

zajęcia rozwijające z języka polskiego dla uczniów klasy 5a i 5d

Elżbieta Mojsa  czwartek

poniedziałek

14.45 do 15.30

14.45 do 15.30

226
Warsztaty plastyczne – „Kocham tworzyć” Halina Lichograj czwartek 14.45 – 15.30 11
Zajęcia przygotowujące do konkursów historycznych dla kl. IV – VII Bogdan Wójcik wtorek

piątek

14.45-15.30

12.55-15.00

17
Zajęcia wyrównujące wiedzę Prowadzący Termin  Czas trwania zajęć Sala
Zajęcia wyrównujące wiedzę z języka angielskiego dla kl. V

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów wszystkich klas piątych

Dorota Mularczyk

Ewa Sołoducha

poniedziałek

piątek

14.45 – 15.30

13.50 do 14.35

123

120

   Zajęcia wynikające z udzielanej w szkole ppp Prowadzący Termin  Czas trwania zajęć Sala
Zajęcia z języka polskiego dla uczniów kl. IV Jolanta Horbowiec czwartek (co drugi tydzień) 14.45 – 15.30 14
Zajęcia z języka polskiego dla uczniów kl.Vb Ewa Sołoducha piątek 8.55 – 9.40 121
Zajęcia z języka polskiego dla uczniów kl.Vc Ewa Sołoducha piątek 13.50 – 14.35 121
Zajęcia z języka polskiego dla uczniów kl.VI Ewa Orzechowska czwartek 15.45 – 16.25 14
Zajęcia z języka polskiego dla uczniów kl.VI Mirosława Steckiewicz środa (co drugi tydzień) 15.30 – 16.15 121

Zajęcia dodatkowe wyrównujące wiedzę –  Aneta Bogucka –  sala 110  – poniedziałek godz. 8.00
Zajęcia dodatkowe  rozwijające wiedzę   –  Aneta Bogucka –  sala 110  – czwartek 14.35

Zajęcia dodatkowe z matematyki – Beata Czerwińska–  czwartek lub piątek (co 2 tygodnie) klasa 7 godz 8.00 sala 126

 



ZESTAWIENIE ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
w ROKU SZKOLNYM 2016/2017

KOŁO NAUKOWE BYĆ JAK IGNACY

KOŁO NAUKOWE BYĆ JAK IGNACY



ZESTAWIENIE ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
w ROKU SZKOLNYM 2015/2016