SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW.

Nauczycielami przygotowującymi uczniów do zawodów sportowych  byli p. Joanna Biała – Sobieraj, p. Maciej Sobieraj.

KADRA  POLSKI

  • Przemysław Peryt kl. II a reprezentant Polski w piłce siatkowej U 16/17.

KADRA  WOJEWÓDZKA

  • Przemysław Peryt, Michał Mirosławski, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec kl. II a, Damian Langowski kl. VII a – reprezentanci Kadry Nadziei Olimpijskich w piłce siatkowej.
  • Dominik Słowik, Sebastian Jachimski, Kacper Pietruk kl. VII a – reprezentanci Wojewódzkiej Kadry Wojewódzkiej Młodzika w piłce siatkowej.

ZAWODY  OGÓLNOPOLSKIE

  • I miejsce Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej.
  • IV miejsce Półfinał Mistrzostwa Polski Młodzików w Piłce Siatkowej.
    Michał Mirosławski, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Dawid Drąg, Igor Bobruk, Patryk Pykacz, Jakub Gawęda kl. II a, Damian Langowski, Dominik Słowik kl. VII a.
  • I miejsce Regionalny Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.
    Przemysław Peryt, Michał Mirosławski, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Patryk Pykacz kl. II a.
  • II miejsce Regionalny Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.
    Kacper Pietruk, Dominik Słowik, Sebastian Jachimski kl. VII a.
  • VI miejsce Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców.
    Żurawski Rafał kl. III a, Michał Mirosławski, Przemysław Peryt,  Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Igor Bobruk, Jakub Gawęda kl. II a, Damian Langowski, Dominik Słowik kl. VII a.

ZAWODY  WOJEWÓDZKIE

  • I miejsce, złoty medal – Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców.
    Rafał Żurawski, Karol Kupiński, Mateusz Ossowski, Tomasz Garbowicz kl. III a, Michał Mirosławski, Przemysław Peryt,  Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Igor Bobruk, Jakub Gawęda, Patryk Pykacz, Dawid Drąg  II a, Damian Langowski kl. VII a.
  • III miejsce, brązowy medal – Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców.
    Żurawski Rafał kl. III a, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński II a.
  • II miejsce, srebrny medal – Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce Chłopców.
    Maciej Jasiński, Hubert Librant, Mikołaj Mazur, Wiktor Łukasiak, Igor Kulawiec, Nataniel Jóźwiak, Mateusz Łukasiak, Ignacy Semeniuk, Karpiuk Mateusz, Kamil Kuczewski kl. VI a, Bartosz Mazur kl. V a.
  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder + Sport” kat. trójki.
    Bartosz Mazur, Michał Ratajczak, Oliwer Chodyka kl. V a.
  • II miejsce, srebrny medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder + Sport” kat. dwójki.
    Sebastian Mirończuk, Szymon Ostapski kl. IV a.
  • II miejsce, srebrny medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder + Sport” kat. czwórki.
    Maciej Jasiński, Hubert Librant, Mikołaj Mazur, Wiktor Łukasiak kl. VI a.
  • II miejsce, srebrny medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej.
    Michał Mirosławski, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Dawid Drąg, Igor Bobruk, Patryk Pykacz, Jakub Gawęda kl. II a, Damian Langowski, Dominik Słowik kl. VII a.
  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Kadetów w Piłce Siatkowej.

Rafał Żurawski, Karol Kupiński, Mateusz Ossowski, Tomasz Garbowicz kl. III a, Michał Mirosławski,  Przemysław Peryt,  Kamil Juszczyński, Adrian Kulawiec, Patryk Pykacz, kl. II a, Damian Langowski kl. VII a

 

 

SUKCESY SPORTOWE  W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
W ROKU SZKOLNYM  2017/2018

 

KADRA WOJEWÓDZKA

  • Martyna Najdyhor – reprezentantka Kadry Wojewódzkiej na Turnieju Nadziei Olimpijskich w piłce siatkowej.
  • Wiktoria Pykacz, Aleksandra Chylimoniuk, Martyna Najdyhor – reprezentantki Kadry Wojewódzkiej w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce siatkowej.
  • Paulina Iwaniuk, Iga Pykacz, Izabela Sochacka, Oliwia Białowąs
    Dominika Zalewska, Zuzanna Korneluk – powołane do Kadry Wojewódzkiej
    w piłce siatkowej dziewcząt

ZAWODY  OGÓLNOPOLSKIE

  • V miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodziczek
    w Piłce Siatkowej
             Martyna Najdyhor,  Natala Arseniuk, Anastazja Mościcka,
    Izabela Sochacka, Paulina Iwaniuk, Iga Pykacz, Dominika Zalewska,
    Oliwia Białowąs, Patrycja Zakrzewska, Dominika Daniluk
  • IV miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Kadetek w Piłce Siatkowej
    Aleksandra Chylimoniuk, Wiktoria Pykacz, Martyna Najdyhor,
    Anastazja Mościcka
  • XII miejsce w Mistrzostwach Polski Dzieci w mini siatkówce
    dziewcząt  „czwórki”Dominika Zalewska, Anna Kasztelan,
    Zuzanna Korneluk, Julia Kuszneruk, Zuzanna Remblewska,
    Andżelika Jóźwiak, Wiktoria Klejnowska, Karolina Ladwiniec,
    Natalia Gierej, Wiktoria Orlińska, Julia Stawarz
  • I miejsce w Regionalnym Turnieju Talentów Siatkarskich OśrodkówDominika Zalewska,  Zuzanna Korneluk
  • III miejsce w Regionalnym Turnieju Talentów Siatkarskich OśrodkówPaulina Iwaniuk, Izabela Sochacka, Iga Pykacz
  • VI miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski Młodziczek
    w siatkówce plażowej
    Martyna Najdyhor, Anastazja Mościcka

ZAWODY  WOJEWÓDZKIE

  • I miejsce i złoty medal w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci
    w mini  siatkówce dziewcząt „czwórki”
    Dominika Zalewska, Anna Kasztelan, Zuzanna Korneluk, Julia Kuszneruk,
    Zuzanna Remblewska, Andżelika Jóźwiak, Wiktoria Klejnowska,
    Karolina Ladwiniec, Natalia Gierej, Wiktoria Orlińska, Julia Stawarz
  • II miejsce i srebrny medal w Mistrzostwach Województwa Kadetek
    w piłce siatkowej
    Aleksandra Chylimoniuk, Wiktoria Pykacz, Martyna Najdyhor,
    Anastazja Mościcka
  • III miejsce i brązowy medal w Mistrzostwach Województwa Młodziczek
    w piłce siatkowej
    Martyna Najdyhor,  Natalia Arseniuk, Anastazja Mościcka,
    Izabela Sochacka, Paulina Iwaniuk, Iga Pykacz, Dominika Zalewska,
    Oliwia Białowąs, Patrycja Zakrzewska, Dominika Daniluk
  • III miejsce i brązowy medal w Mistrzostwach Województwa
    w mini siatkówce  dziewcząt „Kinder + Sport” kat. „dwójki”.
    Patrycja Iwaniuk, Weronika Pietruk, Aleksandra Tarasiuk,
    Weronika Czublun

 

  • IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodziczek
    w siatkówce plażowej
    Martyna Najdyhor, Anastazja Mościcka