W dniach 24-25.03.2018r. w naszej hali rywalizowali siatkarze w IV turnieju o Mistrzostwo Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej. 
Bardzo dobrze spisali się w zawodach uczniowie naszego gimnazjum i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego, reprezentujący UKS „Serbinów” Biała Podlaska. Chłopcy pokonali po 2:0 zespoły: UKS Tempo Chełm, MKS Świdnik, UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski, TPS Lublin oraz ulegli 1:2 zespołowi MKS Kraśnik. W klasyfikacji końcowej IV turnieju podopieczni trenerów: Macieja Sobieraja i Pawła Wasiaka uplasowali się na II miejscu. W gronie wyróżnionych, trzech najlepszych zawodników turnieju znalazł się Damian Langowski z klasy VII a.

Jako, że był to ostatni turniej dokonano podsumowania Wojewódzkiej Ligi Młodzików i przedstawiono klasyfikację końcową: I miejsce zajął zespół TPS Lublin, na II miejscu uplasowali się nasi chłopcy z UKS-u Serbinów Biała Podlaska, zaś III miejsce przypadło siatkarzom z MKS Kraśnik. Dekoracji zwycięzców dokonał prezes Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej w Lublinie pan Krzysztof Iwańczuk i koordynator wojewódzki Siatkarskich Ośrodków Szkolnych pan Piotr Olejarnik.  Przed naszymi siatkarzami ćwierćfinał mistrzostw Polski, który odbędzie się w Szczytnie, w dniach 13-15.04.2018r.

Zespół Serbinowa tworzą uczniowie klasy sportowej IIa: Michał Mirosławski – kapitan naszego zespołu, Damian Langowski, Adrian Kulawiec, Przemysław Peryt, Kamil Juszczyński, Patryk Pykacz, Igor Bobruk, Dawid Drąg, oraz Adrian Budzyński PG 2.