Zakończyła się I runda młodzieżowych rozgrywek o Mistrzostwo Województwa w Piłce Siatkowej Chłopców. Uczniowie klas sportowych i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego występujący w barwach Uczniowskiego Klubu Sportowego „Serbinów” Biała Podlaska tradycyjnie od lat zajmują czołowe lokaty w województwie.

Kadeci z kompletem zwycięstw, juniorzy z jedną porażką są liderami rozgrywek. Najmłodsi siatkarze ligi wojewódzkiej – młodzicy plasują się na II miejscu.

Przed siatkarzami II runda, oby równie udana. Do rozgrywek centralnych o mistrzostwo Polski awansują z województwa dwa czołowe zespoły juniorów i po trzy zespoły w pozostałych kategoriach.

Zespół kadetów i juniorów tworzą uczniowie klasy sportowej III a Publicznego Gimnazjum nr 5 w Białej Podlaskiej oraz jego absolwenci. Młodzicy to uczniowie klasy sportowej VIII a i VII a  Szkoły Podstawowej nr 6. Zawodnicy szkoleni są przez trenerów: Pawła Wasiaka oraz Joannę i Macieja Sobierajów.