Dnia 05.03.2019 siatkarze naszej szkoły pod opieką trenerów Joanny i Macieja Sobierajów uczestniczyli w Finale Miasta Biała Podlaska w Mini Piłce Siatkowej w ramach Igrzysk Dzieci, kategoria „czwórki”. W zawodach brały udział zespoły sześciu bialskich szkół podstawowych. Reprezentacja naszej szkoły zdecydowanie wygrała wszystkie mecze po 2:0 i zajęła I miejsce. W eliminacjach pokonała SP 9 i SP 4, zaś w finale SP 5.
Przed naszymi siatkarzami finał rejonu, którego będziemy gospodarzem 19.03.2019r.
Zwycięski zespół tworzą uczniowie klasy sportowej VI a, V a i Akademii SOS : Bartosz Mazur, Michał Ratjczak, Oliwer Chodyka, Filip Kowieski, Dawid Wojewódzki, Mateusz Wsuł, Michał Bogusz, Klaudiusz Maksymiuk, Mikołaj Szymanek, Szymon Ostapski i Sebastian Mirończuk.