LINK DO SYSTEMU REKRUTACJI

Szanowni Państwo

Zapisy dzieci do przedszkoli są naturalnym elementem organizacji wychowania przedszkolnego. Poniżej przedstawiamy Państwu informację na temat zasad prowadzonego naboru na rok 2019/2020.
Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w dotychczasowym przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, w terminie od 01.02.2019 r. do 15.02.2019 r.

• Nabór na wolne miejsca w przedszkolu rozpocznie się 4 marca 2019 r. Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy lub których rodzice zdecydują się na zmianę przedszkola, uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2019/2020 prowadzonym z wykorzystaniem systemu informatycznego.
  • System zostanie uruchomiony 4 marca 2019 roku o godz. 8.00. (Link do systemu rekrutacji zostanie udostępniony na stronie przedszkola)

Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą miały kłopoty w korzystaniu z systemu, otrzymają pomoc w przedszkolu.
Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica.
Rodzice będą zobowiązani do podania krok po kroku danych zgodnie z formularzem wniosku i wybrania czterech przedszkoli wg własnych preferencji. Zanim podejmiecie Państwo decyzję, będziecie mogli zapoznać się z pełną ofertą każdego przedszkola.

Osobista wizyta w przedszkolu, ale już tylko tym wybranym jako pierwsze, też będzie potrzebna, aby złożyć wypełniony wniosek (wydrukowany z systemu i podpisany) wraz z dokumentami i oświadczeniami potwierdzającymi spełnienie kryteriów do dnia 19.03.2019 r. do godz. 15.00.

WAŻNE DATY:

• Rodzice mają możliwość wprowadzania zgłoszeń kandydatów do przedszkola do 19 marca 2019 r. do godz. 15.00.
    Po tym terminie system zostanie zamknięty.
  • 8 kwietnia 2019 r. o godz. 13.00 zostanie opublikowana lista dzieci zakwalifikowanych do przedszkola. W okresie od 8 do 12 kwietnia 2019 r. do godz.15.00 rodzice będą zobowiązani do potwierdzenia woli (przez system elektroniczny z konta dla rodzica lub bezpośrednio placówce) zapisu dziecka do wybranego przedszkola.

W dniu 17 kwietnia 2019 r. o godz. 13.00 zostanie opublikowana lista dzieci przyjętych do przedszkola.