Dnia 27.11.2015r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej odbyły się zawody międzyszkolne klas I-III zorganizowane w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego. W zmaganiach wzięło udział 288 uczestników-24 zespoły w dwunastoosobowych składach. Każdej drużynie przydzielono opiekuna-wolontariusza. Ponadto oznaczono zespoły numerami w formie naklejek na koszulkach. Naszą szkołę reprezentowały 4 zespoły. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Pani Marta Cybulska-Demczuk, życząc wszystkim uczestnikom jak najlepszych wyników sportowych i wspaniałej zabawy. Dzieci brały udział w 8 konkurencjach. Były to:
– skoki dodawane
– rzut na odległość (oszczep dziecięcy)
– drabinka koordynacyjna
– sztafeta wahadłowa
– rzut piłką lekarską z klęku
– zakręcona formuła
– skoki w krzyżaku
– sztafeta ze slalomem
Uroczystego podsumowania rywalizacji dokonał zastępca Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i medal, a reprezentacje poszczególnych szkół puchary. Wszystkim uczestnikom Królowej Sportu serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na arenach sportowych.