Wyniki szkolnego konkursu plastycznego

 „Biała Podlaska – moja mała ojczyzna”

 

Konkurs został rozstrzygnięty 5 listopada 2018r. Spośród dostarczonych w wyznaczonym terminie prac, wyłoniono 82 najładniejsze. W różnych kategoriach wiekowych, przyznano 34 najlepsze miejsca, natomiast  12 uczniów zostało wyróżnionych.

 

Kategoria klasy IV

I miejsce –  Karolina Sulej, kl. IV a; Oliwia Rogoźnicka, kl. IV c;

II miejsce –  Witold Lichograj, kl. IV c; Piotr Jakóbczuk. kl. IV a;

III miejsce – Agnieszka Chodzińska, kl. IV b; Dawid Paszkowski, kl. IV c;

Wyróżnienia –  Julia Raźniak, kl. IVc; Michał Dawidziuk, kl. IV a.

 

Kategoria klasy V

I miejsce –Julia Sidoruk, kl. V d; Julia Myć, kl. V d; Amelia Steciuk, kl. V c;

II miejsce – Przemysław Dawidowski, kl. V c; Nikola Kondracka, kl. V a; Martyna Drążek, kl. V b;

III miejsce –Mikołaj Szymanek, kl. V a; Mateusz Rokicki, kl. V a; Aurelia Grzybowska, kl. V d.

 

Kategoria klasy VI

I miejsce – Gabriela Turek, kl. VI c; Filip Kowieski, kl. VI a; Filip Radzikowski, kl. VI d;

II miejsce – Michał Ratajczak, kl. VI a; Aleksandra Golian, kl. VI d, Igor Mitura, kl. VI b;

III miejsce –  Martyna Kamińska, kl. VI d, Jakub Sidoruk, kl. VI d, Kornel Prażmo, kl. VI b;

Wyróżnienia – Dawid Wojewódzki, kl. VI a; Bartosz Mazur, kl. VI a; Amelia Sagan, kl. VI b; Aleksander Męczyński, kl. VI  b; Adrianna Sobota, kl. VI b; Marcel Marcinkiewicz, kl. VI b.

Kategoria klasy VII

I miejsce – Mateusz Łukasiak, kl. VII a; Zuzanna Korneluk, kl. VII a;

II miejsce – Aleksandra Lubańska, kl. VII b; Wiktor Łukasiak, kl. VII a;

III miejsce –Mikołaj Mazur, kl. VII a; Wiktoria Klejnowska, kl. VII a;

Wyróżnienia – Zuzanna Remblewska, kl. VII a; Dominika Zalewska, kl. VII a; Dominika Mróz, kl. VII b; Adrian Lubański, kl. VII b

Kategoria klasy III gimnazjum

I miejsce – Klaudia Małachwiejczyk, kl. III b;

II miejsce – Joanna Adzinkiewicz, kl. III b;

III miejsce – Miłosz Wydra, kl. III b; Diana Zientara, kl. III b.

Gratulujemy zwycięzcom !!!

Organizator: Halina Lichograj