W czwartek 4 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas 0 – III. Tego dnia korytarz edukacji wczesnoszkolnej zamienił się w salę balową, która była przyozdobiona serpentyną i balonami przez uczniów z klasy 2a LO. Zjawiskowy wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosili prowadzący imprezę animatorzy z FIT and FUN. Dzieci przebrane w kolorowe stroje wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Animatorzy urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami i tańcami, a zwycięzcy byli nagradzani cukierkami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Całe wydarzenie uwieczniły kamery i aparaty fotograficzne, które w tym dniu nie odpoczywały. Bal karnawałowy dostarczył dzieciom i ich rodzicom wielu przyjemnych wrażeń. To był przyjemnie spędzony czas, dzieci i rodzice pokazali, że chcą i potrafią dobrze się bawić. Z przeprowadzonych rozmów z rodzicami, wnioskujemy, że bal był udany. Szkoda tylko, że to co miłe i przyjemne, tak szybko się kończy.

Organizator balu Ewa Romaniuk